Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Centrum Medyczne ENEL-MED

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania ze zniżek stomatologicznych w Centrum Medycznym ENEL-MED!

 

Stomatologia w ENEL–MED to: zespół wysoko wykwalifikowanych stomatologów i higienistek, kompleksowa diagnostyka, najnowsze materiały i technologie, nowoczesne wyposażenie gabinetów oraz możliwość wykonywania zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym.

 

Wyróżniają nas ludzie i doświadczenie: ponad 8000 wszczepionych implantów, 20 000 założonych koron,  12 000 protez i mostów, 2 000 założonych stałych aparatów ortodontycznych.

 

Co możesz zyskać jako członek SII? 

  • 10% zniżki* na usługi stomatologiczne 
  • 500 zł zniżki na wszczep implantu stomatologicznego

*zniżka nie obejmuje kosztów materiałów wykorzystanych do zabiegów, zniżka nie łączy się z innymi rabatami oferowanymi przez ENEL–MED

 

Jak skorzystać ze zniżki?

Na wizytę możesz umówić się  w recepcji Oddziału Centrum Medycznego ENEL–MED lub podczas rozmowy z konsultantem Call Center: Nr infolinii: 22 23 07 007*

* koszt wg taryfy operatora

 

W celu uzyskania zniżek należy w recepcji oddziału, przed wizytą, powołać się na Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i podać numer członkowski.

 

Adresy oddziałów, godziny otwarcia i zakres usług w poszczególnych placówkach znajdą Państwo tutaj.

 

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Na ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze oraz Centrum (diagnostyka i szpital), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 r. (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 r. Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ogólnopolska sieć medyczna ENEL-MED obejmuje również oddziały i pracownie diagnostyczne (Bielany, Oddział Centrum i Zacisze w Warszawie, Lublin, Łomża, Mielec, Poznań, Wołomin, Konin, Gdańsk) oraz ok. 1250 placówek partnerskich w całej Polsce. Centrum zatrudnia lekarzy w prawie 60 specjalnościach.

 

 

 

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

Logo SII