Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

W Oku Cyklonu – konferencja Trójmiejskiego SII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Jerzyk (DM BZWBK), Daniel Kostecki (XTB), Jacek Maliszewski (AFS), Wojciech Białek (CDM PEKAO) to prelegenci zaproszeni przez Trójmiejski Oddział Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych do zaprezentowania swoich opinii na temat obecnej i przyszłej sytuacji na rynkach finansowych i w gospodarce.


Głównymi tematami będą:

  • sytuacja makroekonomiczna,
  • przegląd rynków akcji,
  • rynek walutowy,
  • rynek surowcowy.


Ponadto będzie możliwość porozmawiać z przedstawicielami kilku spółek giełdowych m.in. Grupa Lotos (Partner Główny), PPH Kompap i Transpolonia S.A (obie spółki jako Partner Złoty). Pełna lista uczestników wraz z programem znajduje się na stronie konferencji: www.wokucyklonu.sii.org.pl

Członkowie SII oraz zgłoszeni do 15 września korzystają ze znacząco niższej stawki za uczestnictwo.

Oprócz możliwości wysłuchania opinii analityków i porozmawiania z przedstawicielami spółek jest to dobra okazja do integracji lokalnego środowiska inwestorów indywidualnych. Wiele z nawiązanych kontaktów może w przyszłości zaprocentować. Zachęcamy do uczestnictwa.

 

W Oku Cyklonu, Gdańsk, Hotel Arkon Park ul. Śląska 10
2011.10.08 (sobota) godz. 10-17

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

W Oku Cyklonu – konferencja Trójmiejskiego SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie