Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Szkolenia w SIG już od 27 sierpnia!


SIG

Z przyjemnością informujemy, iż szkolenie Początkujący Inwestor - analiza techniczna w praktyce odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia br.

Szkolenie stanowi doskonałą podstawa do zostania samodzielnym i skutecznym Inwestorem Giełdowym. W sposób skondensowany otrzymasz najważniejsze informacje o analizie technicznej, a co najważniejsze poparte przykładami z rynku.

 

Kurs TopTrader to 4 dni intensywnego, praktycznego szkolenia tworzące wyczerpujący i konsekwentny plan działania na rynku. Zostań prawdziwym traderem! Analiza struktury wykresu, analiza wskaźnikowa, formacje oraz techniki zarządzania pozycją. Start już 3 września! Ostatnie wolne miejsca!

 

Prowadzenie: Paweł Szczepanik

 

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych 10% zniżki od ceny szkoleń - prosimy o podanie numeru członkowskiego w SII w formularzu rejestracyjnym lub w treści maila.

 

Więcej informacji: www.sig.edu.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

Szkolenia w SIG już od 27 sierpnia!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie