Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Startuje druga edycja cyklu Akademia Inwestora

 

   

 

 

 

 

 

Startuje druga edycja cyklu Akademia Inwestora!


 

Szanowni Państwo!

 

Jest nam niezmiernie miło powiadomić o tym, że harmonogram wrześniowego spotkania wyjazdowego  do Wisły został uzgodniony, zaktualizowany  i opublikowany na stronie informacyjnej Akademii. Jest to program bazowy, w którym udział  potwierdzili wykładowcy, prelegenci i partnerzy.

 

Tym samy możemy rozpocząć zgłoszenia do udziału w inauguracyjnym spotkaniu wyjazdowym do hotelu Vestina w Wiśle – Malince.

 

Zgłoszenia realizujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej Akademii Inwestora SII. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w widocznej na stronie głównej zakładce „Zgłoszenia”. W zakładce tej znajduje się również regulamin spotkania oraz informacja o kosztach, pakietach i rabatach. Łącznie oddajemy Państwu do wyboru kilkanaście możliwych form uczestnictwa.

 

Równolegle ze zgłoszeniami do udziału w  spotkaniu weekendowym, zostały uruchomione zgłoszenia do udziału w całorocznym cyklu spotkań Akademii Inwestora 2011/12. Równoczesne zgłoszenia do AI, mają na celu umożliwienie skorzystania z rabatów, które przysługują uczestnikom Akademii na udział we wrześniowym spotkaniu. Istotnym jest iż rabaty sumują się łącznie z preferencjami dla członków SII.

 

W trakcie wypełniania formularza, członków SII prosimy o podawanie pełnego numeru karty członkowskiej wraz z rokiem za który została opłacona składka.

 

Prowadzimy jeszcze uzgodnienia z kilkoma dodatkowymi partnerami w zakresie udziału we wrześniowym wydarzeniu .

 

W hotelu dysponujemy bezpłatnym łączem internetowym i darmowym parkingiem. Dla uczestników spotkania z pełnym pobytem, hotel funduje jedno wybrane wejście do mini SPA.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres oddziału:

regionalny-katowice@sii.org.pl  

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Startuje druga edycja cyklu Akademia Inwestora
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie