Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Astro S.A. z rynku NewConnect przedstawia nową strategię.


 


 

Szanowni Państwo,


Poniżej zamieszczone zostały materiały dotyczące Astro S.A.: raport analityczny z wyceną, prezentacja oraz link do strony, na której można pobrać materiał filmowy.

 

Zostały one przygotowane w związku z publikacją w dniu 4 lipca br. prognoz wyników finansowych Astro S.A. Akcje Spółki są notowane na rynku New Connect.

 

Astro zajmuje się produkcją programów telewizyjnych, z których najbardziej znanym jest teleturniej „Familiada”. W ubiegłym roku Spółka przyjęła strategię rozwoju, która w bliskiej perspektywie ma ukształtować jej zupełnie nowy wizerunek i diametralnie zwiększyć skalę i rozmach prowadzonej działalności. Pierwszym etapem było otrzymanie na początku br. koncesji KRRiT na rozpowszechnianie dziesięciu kanałów telewizyjnych drogą satelitarną. Otrzymały one markę NEXT, co wiąże się również z wyjątkowo wysoką technologią ich produkcji - trzy z nich będą emitowały program w formacie 3D. Przedsięwzięcie to jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektów tego typu w Europie. W związku ze swoimi planami Astro poczyniła w ciągu ostatniego roku znaczne nakłady związane z rozszerzeniem zakresu działania o produkcję i nadawanie programów telewizyjnych. Środki zostały przeznaczone na pełne wyposażenie studiów telewizyjnych, w tym dwa tworzące w technologii 3D, w których już trwa produkcja programów. Obecnie Astro prowadzi zaawansowane rozmowy z operatorami polskich sieci kablowych. W kwietniu br. Astro zawarła już umowę z Intercom Poland LLC na dystrybucję dziewięciu kanałów telewizyjnych na terenie całego świata poza Polską.

 

W przypadku szczegółowych pytań dotyczących planów Astro S.A. prosimy o kontakt pod adresem astro@amerbrokers.pl

 

Jednocześnie uprzejmie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Astro S.A., połączone z wizytą w studio telewizyjnym. Spotkanie odbędzie się w dniu 16 lipca 2011 r. (sobota) o godz. 12.00 przy ul. Racjonalizacji 5 w Warszawie. Będziemy wdzięczni za zaanonsowanie swojej obecności pod adresem: astro@amerbrokers.pl

 

Informacja wizualna i przykładowe produkcje znajdą Państwo pod adresem internetowym: http://inwestor.oognet.pl, login: inwestor, hasło: Astroderf

 

Materiały do pobrania:

 

1. ASTRO_prezentacja

2. Raport analityczny

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Astro S.A. z rynku NewConnect przedstawia nową strategię.