Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

NewConnect Convention w Gdańsku

 

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zaprasza do udziału w NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress 2011, które odbędzie się  29 lipca w Gdańsku (Targ Rybny).

 

Wydarzenie to, dotychczas znane pod nazwą NewConnect Convention już na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez rynku giełdowego, stając się jednocześnie przedsięwzięciem, które za każdym razem spotyka się z ogromnym zainteresowaniem inwestorów, emitentów, autoryzowanych doradców, firm partnerskich, mediów oraz mieszkańców i gości miast, w których je organizujemy.

 

Podczas NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress można będzie dowiedzieć się jak i w co inwestować na tych młodych giełdowych rynkach, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić stoiska emitentów i autoryzowanych doradców. Podobnie jak w dotychczasowych edycjach NewConnect Convention (2008 w Łodzi, 2009 Poznaniu i 2010 we Wrocławiu) zapraszamy Państwa do Gdańska do udziału w wielkim wydarzeniu o charakterze edukacyjno - promocyjnym, otwartym zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych uczestników rynku giełdowego.

 

 

Patronat honorowy nad tegorocznym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdańsk. Impreza organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych, Agencją Rozwoju Pomorza i Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego. Głównym Partnerem przedsięwzięcia jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Wydarzenie, tradycyjnie już, ma charakter plenerowy. Tym razem odbędzie się na Targu Rybnym, w przepięknej marynistycznej scenerii, nad Motławą, tuż przy kei, w bliskim sąsiedztwie gdańskiego Żurawia i Muzeum Morskiego.

 

Wstęp wolny!

 

Zapewniamy bezpłatny transport z wielu miast Polski. Więcej informacji na:

 

www.ncconvention.pl

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

NewConnect Convention w Gdańsku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie