Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Akademia Inwestora – rynek walutowy bez tajemnic

Dnia 18 czerwca bieżącego roku odbędzie się ostatnie spotkanie przed wakacjami Akademii Inwestora!

 


  

Tematem spotkania będzie rynek walutowy pod roboczym tytułem: Skąd ta siła franka? - zgodnie z trwającym od dwóch lat zwyczajem spotkanie odbędzie się w Katowicach przy ul. Opolskiej 22.

 

Gościem czerwcowego spotkania będzie Dyrektor Departamentu Analiz – TMS Brokers S.A. – Krzysztof Wołowicz, temat spotkania: Rynek walutowy bez tajemnic. Skąd ta siła franka?

 

Po raz kolejny analizę bieżącej sytuacji na rynkach finansowych zaprezentuje Arkadiusz Magdyj – SII, dodatkowo zostaną przedstawione i przeanalizowane propozycje do portfela inwestycyjnego zgodne z zaleceniami Instytucji Finansowych.

 

Jako, że będzie to ostatnie przed wakacjami spotkanie AI, jego całorocznym uczestnikom zostaną wręczone dyplomy i certyfikaty za udział w mijającym cyklu. Ponadto Przewodniczący Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych Oddział Regionalny Katowice podsumuje całoroczną działalność Akademii Inwestora oraz przedstawi zarys planów na przyszły okres działalności edukacyjnej AI.

 

Akademia Inwestora to ludzie, edukacja i pasja – nie przegap kolejnej edycji, zgłoś chęć uczestnictwa w kolejnym cyklu już dzisiaj, po szczegółowe informacje zajrzyj na http://www.akademia-inwestora.sii.org.pl/

 

Partnerami strategicznymi projektu Akademii Inwestora są: TMS Brokers oraz GPW w Warszawie. Dodatkowo projekt wspierają Gazeta Giełdy Parkiet, Onet.pl, inwestycje.pl Equity Magazine, IPO, PIT.pl oraz VAT.pl.

 

 

Nie było Cię z nami w tym roku akademickim?! Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu, który rozpocznie się już we wrześniu.

 

Inauguracja  Akademii Inwestora edycji 2011/2012, odbędzie się w dniach 23-25 IX br., konferencją w Hotelu Vestina. Oprócz wykładów i prezentacji, konferencji towarzyszyć będą warsztaty tematyczne. Bliższe szczegóły na spotkaniu, zapisy już wkrótce.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Akademia Inwestora – rynek walutowy bez tajemnic
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie