Chat with us, powered by LiveChat

Publiczna oferta obligacji korporacyjnych PCC Rokita SA

Jeszcze tylko do 10 czerwca br. można się zapisywać na obligacje korporacyjne PCC Rokita SA wiodącej firmy z branży chemicznej o zasięgu ponadregionalnym.

Przedmiotem oferty publicznej Obligacji PCC Rokita SA jest 150.000 Obligacji zwykłych na okaziciela serii A o wartości nominalnej, równej cenie emisyjnej, wynoszącej 100 zł każda. Posiadaczom Obligacji będzie wypłacane kwartalnie oprocentowanie w stałej wysokości 9% w skali roku. Okres zapadalności Obligacji serii A serii wynosi 2 lata, tym samym zostaną one wykupione dnia 14 czerwca 2013 r. Za zobowiązania wynikające z Obligacji spółka odpowiada całym swoim majątkiem.

 

Inwestor może złożyć zapis na co najmniej jedną Obligację i nie więcej niż 150.000 Obligacji serii A. Jeżeli liczba papierów wartościowych, na które dokonano zapisu, przekroczy liczbę oferowanych Obligacji, ich przydział zostanie dokonany na zasadach proporcjonalnej redukcji.

 

Szczegółowe informacje dotyczące procedury dokonywania zapisów w ramach oferty publicznej dostępne są w opublikowanym prospekcie emisyjnym PCC Rokita SA na stronach internetowych: www.pcc.rokita.pl oraz www.bdm.com.pl.  

 

Zamiarem PCC Rokita SA jest notowanie Obligacji serii A na rynku regulowanym Catalyst Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, niezwłocznie po spełnieniu wszystkich wymogów prawnych. Spółka przewiduje, że wprowadzenie papierów wartościowych do obrotu publicznego nastąpi w lipcu 2011r. Podmiotem Oferującym Obligacje serii A jest Dom Maklerski BDM S.A.

 

Więcej informacji tutaj PCC_Rokita.pdf

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie