Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Publiczna oferta obligacji korporacyjnych PCC Rokita SA

Jeszcze tylko do 10 czerwca br. można się zapisywać na obligacje korporacyjne PCC Rokita SA wiodącej firmy z branży chemicznej o zasięgu ponadregionalnym.

Przedmiotem oferty publicznej Obligacji PCC Rokita SA jest 150.000 Obligacji zwykłych na okaziciela serii A o wartości nominalnej, równej cenie emisyjnej, wynoszącej 100 zł każda. Posiadaczom Obligacji będzie wypłacane kwartalnie oprocentowanie w stałej wysokości 9% w skali roku. Okres zapadalności Obligacji serii A serii wynosi 2 lata, tym samym zostaną one wykupione dnia 14 czerwca 2013 r. Za zobowiązania wynikające z Obligacji spółka odpowiada całym swoim majątkiem.

 

Inwestor może złożyć zapis na co najmniej jedną Obligację i nie więcej niż 150.000 Obligacji serii A. Jeżeli liczba papierów wartościowych, na które dokonano zapisu, przekroczy liczbę oferowanych Obligacji, ich przydział zostanie dokonany na zasadach proporcjonalnej redukcji.

 

Szczegółowe informacje dotyczące procedury dokonywania zapisów w ramach oferty publicznej dostępne są w opublikowanym prospekcie emisyjnym PCC Rokita SA na stronach internetowych: www.pcc.rokita.pl oraz www.bdm.com.pl.  

 

Zamiarem PCC Rokita SA jest notowanie Obligacji serii A na rynku regulowanym Catalyst Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, niezwłocznie po spełnieniu wszystkich wymogów prawnych. Spółka przewiduje, że wprowadzenie papierów wartościowych do obrotu publicznego nastąpi w lipcu 2011r. Podmiotem Oferującym Obligacje serii A jest Dom Maklerski BDM S.A.

 

Więcej informacji tutaj PCC_Rokita.pdf

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

21.06.2018, Newsroom

Ropa naftowa tanieje na rynkach przed posiedzeniem OPEC

Ceny ropy naftowej na światowych rynkach zaczęły mocno spadać.

Zobacz więcej

Publiczna oferta obligacji korporacyjnych PCC Rokita SA
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie