Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapisy na akcje spółki Enel-Med S.A. w Transzy Detalicznej odbędą się w dniach 24-26 maja 2011 roku.

 

 

 

 

 

 

Wchodzimy na giełdę!

 

Chcesz mieć zdrowe finanse?

Inwestuj w akcje ENEL-MED

 

Zapisy na akcje w Transzy Detalicznej odbędą się w dniach 24-26 maja 2011 roku.

 

Inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy w Punktach Obsługi Klientów Millennium Domu Maklerskiego, Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska, Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego oraz Domu Inwestycyjnego BRE Banku.

 

Szczegółowa lista Punktów Obsługi Klienta:

 

http://inwestor.enel.pl/pl/akcje-enel-med/ipo/punkty-obslugi-klienta-1 

 

Spółka wyemituje do 7.100.000 Akcji Serii D i zamierza pozyskać z emisji około 50 mln zł netto. 11 maja 2011 r. opublikowany został prospekt emisyjny Centrum Medycznego ENEL-MED, który dostępny jest pod adresem:

 

http://inwestor.enel.pl/pl/akcje-enel-med/prospekt-emisyjny-1

 

Środki pozyskane z oferty publicznej pomogą sfinansować inwestycje w rozwój działalności Firmy takie, jak: budowa i wyposażenie nowego szpitala przy
Al. Solidarności w Warszawie, rozwój segmentu diagnostyki obrazowej
i teleradiologii, rozbudowa sieci ogólnodostępnych przychodni oraz nowy system IT.

 

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. to jedna z czołowych firm działających na rynku prywatnych usług medycznych w Polsce (spółka jest trzecim co do wielkości, pod względem wartości uzyskiwanych przychodów, graczem w kraju).

 

ENEL-MED jest rodzinną firmą, obecną na polskim rynku od 1993 roku. Dysponuje 10 oddziałami medycznymi, siedmioma pracowniami diagnostycznymi oraz jednym wieloprofilowym szpitalem. Ponadto Spółka współpracuje z ponad 400 placówkami partnerskimi na terenie całego kraju. Wieloprofilowe przychodnie ENEL-MED zlokalizowane są w atrakcyjnych punktach pięciu największych polskich miast: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi oraz we Wrocławiu.

 

Niniejsze ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem o spółce Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. i jej ofercie publicznej jest jej prospekt emisyjny, który został zatwierdzony w dniu 30.03.2011 r. przez Komisję Nadzoru Finansowego i jest opublikowany na stronie internetowej spółki pod adresem www.inwestor.enel.pl i oferującego www.millenniumdm.pl.

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Zapisy na akcje spółki Enel-Med S.A. w Transzy Detalicznej odbędą się w dniach 24-26 maja 2011 roku.
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie