Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Współpraca z Fuzje.pl

 

Fuzje.pl

 

 

Platforma Fuzje.pl jest wirtualnym miejscem spotkań Inwestorów oraz Przedsiębiorców, którzy chcą sprzedać swoje przedsiębiorstwo bądź potrzebują dodatkowego kapitału na rozwinięcie swojego biznesu. Pragniemy, aby największą wartością platformy

Fuzje.pl stała się skuteczność zamykania transakcji, którą osiągniemy dzięki:

  • Partnerom, takim jak kancelarie prawnicze, które świadcząc profesjonalne usługi na rzecz użytkowników platformy Fuzje.pl, skrócą czas trwania procesu transakcyjnego oraz ułatwią jego zamknięcie.
  • Inwestorom prywatnym i instytucjonalnym, którzy oferować będą niezbędny kapitał.
  • Wysokiej jakości ogłoszeń zamieszczanych na platformie Fuzje.pl.   

 

Zarządzającym platformą Fuzje.pl jest Azimutus S.A., firma zajmująca się doradztwem transakcyjnym i strategicznym, która na życzenie użytkowników platformy może świadczyć profesjonalne usługi doradcze w tym zakresie. W razie pytań, bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem (22) 375 74 50.

 

Firmy, który członkowie Zarządów lub Właściciele przedsiębiorstw, którzy są członkami SII otrzymują 15% zniżki na oferowane przez nas usługi.

 

Więcej informacji na www.fuzje.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Współpraca z Fuzje.pl
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie