Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zniżka 10% na szkolenia SIG

SIG

Firma SIG (Szkolenia z Inwestycji Giełdowych) integruje teoretyczny i praktyczny aspekt inwestowania na giełdzie. Postawiła na edukowanie Inwestorów o zróżnicowanym poziomie wiedzy, otwarta zarówno na tych doświadczonych, jak i tych stawiających pierwsze kroki na giełdzie. Łączy osiągnięcia współczesnych finansów z nowatorskimi modelami praktyki inwestowania w akcje, kontakty oraz waluty. W ofercie znajdują się dwa kursy: Początkujący Inwestor oraz TopTrader.

 

W SIG wszystkie szkolenia prowadzone są przez Pawła Szczepanika, doświadczonego inwestora i wykładowcę, specjalizującego się w krótkoterminowych strategiach inwestycyjnych ze wskazaniem na najbardziej płynne spółki przy wykorzystaniu narzędzi do analizy technicznej.


Szkolenie Początkujący Inwestor stanowi doskonałą podstawę do zostania samodzielnym i skutecznym Inwestorem Giełdowym. Są to trzy dni intensywnej nauki, w trakcie których przedstawiamy zasady inwestowania w akcje, kontrakty terminowe i reguły panujące na rynku. Największą uwagę przykładamy jednak do analizy technicznej i jej praktycznego wykorzystania w inwestowaniu. Kurs ten pokazuje, jak myśleć o rynku, jak go analizować oraz na co zwracać uwagę inwestując. Kurs dzieli się na dwa duże moduły: Wstęp do inwestowania oraz Analiza techniczna w praktyce - Uczestnik nie ma obowiązku wzięcia udziału w obu modułach, może wybrać jeden z nich.


Kurs TopTrader to 4 dni intensywnego, praktycznego szkolenia tworzące wyczerpujący i konsekwentny plan działania na rynku. W trakcie szkolenia omawiamy:

  • Analizę formacji i struktury
  • Wskaźniki w analizie formacji
  • Strategie krótkoterminowe
  • Zarządzanie pozycją i kapitałem, czyli handlowanie świadome.

 

Szczegółowy opis programu szkoleń znajduje się tutaj

 

Dla wszystkich członków SII 10 % zniżki na szkolenia! Wystarczy wpisać numer członkowski SII w formularzu zgłoszeniowym bądź w treści maila ze zgłoszeniem.


Szkolenia organizowane przez SIG odbywają się w warszawskim hotelu, w klimatyzowanej sali konferencyjnej. Na terenie hotelu znajduje się strzeżony parking, bezpłatny dla uczestników kursów. Osoby spoza Warszawy mogą skorzystać z noclegu w hotelu, w którym odbywa się szkolenie - chętnie pomożemy w rezerwacji miejsca.

 

Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia typu in-house, dopasowanego do potrzeb i wymagań Klienta oraz w terminie i w miejscu wskazanym przez Niego. Firmy nastawione na rozwój zawodowy swojej kadry zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowań na szkolenia zamknięte z dziedziny inwestowania na giełdzie. Wspólnie z Państwem stworzymy indywidualny program, dopasowany do wymagań oraz poziomu wiedzy uczestników

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Zniżka 10% na szkolenia SIG
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie