Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Finanace Week V - Twój ruch to Twoja szansa…

Twój ruch to Twoja szansa…


Pod takim hasłem przewodnim rusza kolejna- piąta już edycja Finance Week’u – projektu realizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Progress w maju bieżącego roku.

Finance Week  to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów, które odbędą się w dniach 9-13 maja na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Dotyczą one szeroko pojętych zagadnień z ekonomii, finansów, rynku kapitałowego, działalności gospodarczej oraz marketingu.


W tegorocznym przedsięwzięciu w roli partnera merytorycznego bierze udział także  Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, które organizuje w jego ramach cykl szkoleń pt. „ Inwestowanie w wartość”.

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

23.03.2018, Newsroom

Getback z listem intencyjnym przed decyzją w sprawie emisji akcji

Zarząd Getback zwrócił się do akcjonariuszy z wnioskiem o podwyższenie kapitału spółki w dwóch transzach.

Zobacz więcej

Finanace Week V - Twój ruch to Twoja szansa…
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie