Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Oficyną Wydawniczą Szkoły Głównej Handlowej

OW SGH

 

 

Oficyna Wydawnicza Szkoły Głównej Handlowej może pochwalić się ponad 90-letnią tradycją edytorską. Prowadząc pełną działalność od 1917 roku, Wydawnictwo rozwijało się ustawicznie, na bieżąco dostosowując się do nowych warunków i rzeczywistości. Jedno się nie zmieniło: od początku Oficyna może się szczycić znakomitym gronem autorów – wybitnych naukowców, specjalistów w swojej dziedzinie. Ponieważ autorzy wydający tu prace są uznanymi autorytetami środowiska naukowego, dlatego wiedza przekazywana na kartach książek jest tak cennym źródłem wiedzy dla studentów, służąc jednocześnie pogłębieniu wiedzy biznesmenów, polityków i menedżerów różnych szczebli zarządzania.

 

Oficyna Wydawnicza SGH proponuje w swojej ofercie publikacje z zakresu szeroko rozumianej ekonomii, w tym ekonometrii, nauk matematycznych, zarządzania, marketingu, finansów i bankowości czy statystyki, a także nauk humanizujących, jak filozofia, socjologia, prawo, stosunki międzynarodowe.

 

W chwili obecnej mamy do zaoferowania blisko 300 tytułów, które znajdują się w sprzedaży na terenie całego kraju. Najprościej zdobyć nasze książki za pośrednictwem witryny internetowej - www.wydawnictwo.waw.pl – gdzie obowiązuje stały rabat 10% (dla Członków SII – 15%). Zebrane są tu wszystkie pozycje będące aktualnie w sprzedaży (łatwe do zidentyfikowania dzięki skanom okładek), opatrzone dodatkowo krótką charakterystyką i spisem treści.

 

 

15% zniżki dla członków Stowarzyszenia na wszystkie pozycje z oferty Oficyny Wydawniczej SGH! Osoby zamawiające książki w księgarni internetowej OW proszone są o wpisywanie w Uwagach, że są członkami SII i podawali swoje numery członkowskie.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Oficyną Wydawniczą Szkoły Głównej Handlowej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie