Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

IV Lubelskie Dni Inwestycji

IV  Lubelskie Dni Inwestycji
15-16 kwietnia 2011
Lublin, Hotel VictoriaSII

Chcesz poznać strategie inwestycyjne stosowane przez najlepszych? Interesuje Cię analiza rynków finansowych? Chcesz dostrzegać na wykresach więcej niż inni i przekładać to na żywą gotówkę?  A może uważasz, że giełda to drogie kasyno i nie da się na niej niczego przewidzieć?  Weź udział w IV Lubelskich Dniach Inwestycji, a inwestowanie stanie się prostsze.

 
Regionalny Oddział Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych w Lublinie już po raz czwarty organizuje Lubelskie Dni Inwestycji. Dwudniowa konferencja odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Hotelu Victoria przy ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie. Honorowym Patronem wydarzenia jest Prezydent Miasta Lublin. Partnerzy merytoryczni to Szkolenia z Inwestycji Giełdowych, ChartStock.pl oraz Alchemia Inwestowania.
LDI to największe spotkanie inwestorów indywidualnych na Lubelszczyźnie. W tym roku koncentrujemy się na zaawansowanych i praktycznych zagadnieniach rozwijających dotychczasową tematykę szkoleń. Głównym tematem wydarzenia będą inwestycje ze szczególnym naciskiem na rynek akcji. Za pomocą wykładów opartych na doświadczeniach prelegentów uczestnikom zostaną przekazane praktyczne umiejętności oraz konkretna wiedza. Zaproszeni goście (m.in. Paweł Szczepanik, znany i ceniony analityk) przedstawią następujące tematy:


  •     analiza fundamentalna
  •     wpływ danych makroekonomicznych na kursy
  •     zarządzanie ryzykiem i pozycją
  •     obsługa programu MetaTrader 4
  •     nowatorskie metody analizy technicznej
  •     systemy inwestycyjne oparte na analizie technicznej


Ponadto odbędą się prezentacje wybranych spółek giełdowych z regionu lubelskiego (Zakłady Azotowe Puławy SA, Orzeł SA, Interbud Lublin SA) oraz zostaną poruszone problemy ekonomiczne wykraczające poza rynek kapitałowy.

 
Projekt skierowany jest zarówno do inwestorów pamiętających początki GPW jaki i do tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z rynkiem kapitałowym. Jak co roku Lubelskie Dni Inwestycji będą znakomitą okazją do osobistego poznania profesjonalistów rynku akcji oraz nawiązania znajomości z inwestorami z regionu.Program oraz zapisy na stronie:
        www.ldi.sii.org.pl

Zapraszamy!


Organizatorzy:                                                                        Patroni Honorowi:

   

 

 

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

IV Lubelskie Dni Inwestycji
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie