Czym jest SII?

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW

Cała ta Giełda - Dzień Otwarty GPW

Chcesz zobaczyć giełdę od środka? A  może uderzyć w dzwon giełdowy? Właśnie tę możliwość stwarza swoim gościom Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

16 kwietnia 2011 r. - w 20 rocznicę pierwszej sesji giełdowej na GPW, zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Otwartym GPW Cała ta giełda.

 

Jest to inicjatywa skierowana do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Program Dnia Otwartego będzie realizowany równolegle w kilku miejscach i salach w siedzibie Centrum Giełdowego. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, ścieżkę edukacyjną, stoiska emitentów giełdowych, zwiedzanie Giełdy i Depozytu, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Olimpiadzie Wiedzy Finansowej czy rozgrywkach Cash Flow.

 

Zapraszamy z rodzinami!

Więcej szczegółów na:

 

www.calatagielda.pl

 


Zobacz również:

28.09.2015, Aktualności

CFA Investment Summit: Rynki finansowe na rozdrożu

28.09.2015, Aktualności

CFA Investment Summit: Rynki finansowe na rozdrożu

Dnia 26 października 2015 roku w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona rynkom finansowym. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej

07.10.2015, Newsroom

Politycy znowu kuszą akcjonariuszy KGHMu

07.10.2015, Newsroom

Politycy znowu kuszą akcjonariuszy KGHMu

Kandydatka na premiera, Beata Szydło, powiedziała, że zlikwiduje podatek od wydobycia miedzi jeśli PiS będzie tworzył rząd.

Zobacz więcej

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW – Aktualności – SII