Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW

Cała ta Giełda - Dzień Otwarty GPW

Chcesz zobaczyć giełdę od środka? A  może uderzyć w dzwon giełdowy? Właśnie tę możliwość stwarza swoim gościom Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

16 kwietnia 2011 r. - w 20 rocznicę pierwszej sesji giełdowej na GPW, zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Otwartym GPW Cała ta giełda.

 

Jest to inicjatywa skierowana do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Program Dnia Otwartego będzie realizowany równolegle w kilku miejscach i salach w siedzibie Centrum Giełdowego. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, ścieżkę edukacyjną, stoiska emitentów giełdowych, zwiedzanie Giełdy i Depozytu, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Olimpiadzie Wiedzy Finansowej czy rozgrywkach Cash Flow.

 

Zapraszamy z rodzinami!

Więcej szczegółów na:

 

www.calatagielda.pl

 


Zobacz również:

25.05.2016, Aktualności

10 powodów dla których musisz pojawić się na WallStreet 20!

25.05.2016, Aktualności

10 powodów dla których musisz pojawić się na WallStreet 20!

Chcesz wiedzieć dlaczego Konferencja WallStreet zgromadziła już blisko 15 000 uczestników? Zastanawiasz się dlaczego uczestnicy WallStreet zarabiają więcej? Musisz to przeczytać!

Zobacz więcej

27.05.2016, Newsroom

Przemysław Lutkiewicz (LPP): Sklep w Londynie jest dla nas najważniejszy

27.05.2016, Newsroom

Przemysław Lutkiewicz (LPP): Sklep w Londynie jest dla nas najważniejszy

W wywiadzie dla kanału inwestorzy.tv przedstawiciel LPP mówił o planach rozwojowych spółki, istotności budowania świadomości marki i tak zwanych sklepów flagowych.

Zobacz więcej

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW – Aktualności – SII