Czym jest SII?

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW

Cała ta Giełda - Dzień Otwarty GPW

Chcesz zobaczyć giełdę od środka? A  może uderzyć w dzwon giełdowy? Właśnie tę możliwość stwarza swoim gościom Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

16 kwietnia 2011 r. - w 20 rocznicę pierwszej sesji giełdowej na GPW, zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Otwartym GPW Cała ta giełda.

 

Jest to inicjatywa skierowana do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Program Dnia Otwartego będzie realizowany równolegle w kilku miejscach i salach w siedzibie Centrum Giełdowego. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, ścieżkę edukacyjną, stoiska emitentów giełdowych, zwiedzanie Giełdy i Depozytu, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Olimpiadzie Wiedzy Finansowej czy rozgrywkach Cash Flow.

 

Zapraszamy z rodzinami!

Więcej szczegółów na:

 

www.calatagielda.pl

 


Zobacz również:

04.09.2015, Aktualności

Wystartowała IV edycja projektu „Analiza ESG spółek w Polsce”

04.09.2015, Aktualności

Wystartowała IV edycja projektu „Analiza ESG spółek w Polsce”

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz GES po raz czwarty organizują projekt edukacyjny „Analiza ESG spółek w Polsce”. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest Patronem projektu.

Zobacz więcej

04.09.2015, Newsroom

Bezkrólewie w JSW już po raz drugi w tym roku

04.09.2015, Newsroom

Bezkrólewie w JSW już po raz drugi w tym roku

Po blisko 5 miesiącach z funkcji prezesa JSW zrezygnował Edward Szlęk. Zmiany zaszły również na innych, wysokich stanowiskach spółki.

Zobacz więcej

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW – Aktualności – SII