Czym jest SII?

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW

Cała ta Giełda - Dzień Otwarty GPW

Chcesz zobaczyć giełdę od środka? A  może uderzyć w dzwon giełdowy? Właśnie tę możliwość stwarza swoim gościom Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

16 kwietnia 2011 r. - w 20 rocznicę pierwszej sesji giełdowej na GPW, zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Otwartym GPW Cała ta giełda.

 

Jest to inicjatywa skierowana do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Program Dnia Otwartego będzie realizowany równolegle w kilku miejscach i salach w siedzibie Centrum Giełdowego. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, ścieżkę edukacyjną, stoiska emitentów giełdowych, zwiedzanie Giełdy i Depozytu, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Olimpiadzie Wiedzy Finansowej czy rozgrywkach Cash Flow.

 

Zapraszamy z rodzinami!

Więcej szczegółów na:

 

www.calatagielda.pl

 


Zobacz również:

19.05.2015, Aktualności

Ogólnopolskie badanie relacji inwestorskich

19.05.2015, Aktualności

Ogólnopolskie badanie relacji inwestorskich

Jakich informacji oczekują inwestorzy indywidualni od spółek notowanych na GPW? Na te i kilkanaście innych pytań, można odpowiedzieć w ogólnopolskim badaniu relacji inwestorskich.

Zobacz więcej

22.05.2015, Newsroom

Związkowcy ponownie dają znać o sobie. Tym razem chodzi o PGNiG

22.05.2015, Newsroom

Związkowcy ponownie dają znać o sobie. Tym razem chodzi o PGNiG

PGNiG wszedł w spór zbiorowy ze związkami zawodowymi. Żądają one wzrostu wynagrodzeń, wyższych bonów oraz korzystnych wypłat premii za 2014 rok.

Zobacz więcej

Cała ta Giełda - Dzień otwarty GPW – Aktualności – SII