Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zniżka do 287 zł na korzystanie z serwisu infoinwestor.pl

 

Serwis Infoinwestor.pl powstał z inicjatywy pasjonatów oraz praktyków rynku kapitałowego jako odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony inwestorów indywidualnych poszukujących prostych i funkcjonalnych narzędzi pomagających w optymalizacji strategii inwestycyjnych oraz fachowej, merytorycznej wiedzy na temat inwestowania. Swoim doświadczeniem dzielimy się codziennie analizując kontrakty FW20 oraz wskazując ciekawe z punktu widzenia anality techniczej spółki. Śledzimy raporyt z systemu ESPI wybierając te najciekawsze pod względem możliwego wpływu na kurs spółki. Analizujemy rynki dla największego portalu internetowego w Polsce.

Doceniło nas już 4000 osób, dołącz do nich i Ty.

POKAZUJEMY JAK ZARABIAĆ jest mottem przewodnim tego co robimy. Nie dajemy prostych rozwiązań ale staramy się ukierunkować użytkowników aby podejmowali prawidłowe decyzje inwestycyjne - przede wszystkim chronili swój kapitał.

Serwis zawiera bogate zaplecze inwestycyjne w postaci:
- darmowej aplikacji do przedstawienia wykresów spółek, indeksów,
- darmowej aplikacji Monitor Informacji prezentującej na bieżąco raporty z systemu ESPI,
- funkcji otrzymywania komunikatów w formie SMS o poziomach cenowych instrumentów oraz ciekawych z punktu widzenia inwestycyjnego komunikatów z systemu ESPI,
- Panelu Spółek Prowzrostowych prezentującego codziennie analizy dla spółek, których sytuacja techniczna stwarza okazję do inwestycji. Uzupełnieniem jest Monitoring pozwalający kontrolować zachowanie kursu,
- Analiz kontraktów FW20 wraz cotygodniowym materiałem video omawiającym zachowanie indeksów polskich i zagranicznych,
- Forum zawierającego bieżące opisy sytuacji rynkowych oraz propozycje inwestycyjne użytkowników.

Wejdź na Infoinwestor.pl i zobacz jak w prosty sposób można wykorzystać analizę techniczną w codziennym inwestowaniu. W darmowym e-booku pokażemy jak interpretować wykresy.

 

 

Zasady korzystania z 15% zniżki: członkowie SII proszeni są, po dokonaniu zakupu w serwisie www.infoinwestor.pl, o przesłanie maila z numerem karty członkowskiej, po zweryfikowaniu której nastąpi zwrot 15% kwoty na konto bankowe kupującego.
Opcja ta będzie tymczasową do momentu wprowadzenie w naszym systemie płatności okna rabatowego w którym użytkownik będzie wpisywał nr. Karty członkowskiej.

 

 

 

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Zniżka do 287 zł na korzystanie z serwisu infoinwestor.pl
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie