Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wraz z SKN Inwestor zapraszamy do udziału w projekcie Homo Economicus

Tylko do 25 marca trwa rejestracja do szóstej edycji projektu Homo Economicus - cyklu szkoleń skierowanego do licealistów, studentów oraz pracowników naukowych łódzkich uczelni wyższych.

 

W trakcie trzech spotkań uczestnicy mają szansę zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi m.in:

  • instytucji i instrumentów rynku finansowego
  • analizą techniczną i fundamentalną
  • technikami zarządzania portfelem.

 

W projekcie popularyzowane są idee efektywnego inwestowania swoich oszczędności, oraz rozwoju zawodowego studentów w kierunku pracy w instytucjach finansowych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez praktyków rynku - pracowników największych firm z branży.

Uczestnicy projektu otrzymają szansę sprawdzenia nabytych umiejętności nie tylko w specjalnie przygotowanym studium przypadku kończącym projekt, ale także w grze inwestycyjnej  - „Grze Giełdowej 2011”

Tegoroczna edycja projektu składać się będzie z trzech spotkań podzielonych na dwa poziomy zaawansowania, które odbędą się 26 marca, 2 kwietnia oraz 16 kwietnia w aulach Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Ponadto 2 kwietnia będzie miał miejsce wykład otwarty prowadzony przez dra Haima Levy, dotyczący komercjalizacji badań stosowanych.

Więcej informacji na temat projektu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem: www.he.skninwestor.com
 
Serdecznie zapraszamy,
SKN Inwestor Project Team

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Wraz z SKN Inwestor zapraszamy do udziału w projekcie Homo Economicus
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie