Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

II Kongres Zarządów Spółek: Kapitał dla firm 2011. Jak przygotować spółkę do pozyskania kapitału ?

Dla firm kapitał jest niezbędny, by przeprowadzać kolejne inwestycje i dynamicznie się rozwijać. Dostęp do kapitału jest kluczowym elementem determinującym możliwości bieżącej działalności i rozwoju podmiotów gospodarczych. Z problemem pozyskania źródeł finansowania borykają się przedsiębiorstwa niemal na każdym etapie od fazy rozwoju do późnej dojrzałości, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności.

II Kongres Zarządów Spółek „Kapitał dla firm 2011
” ma za zadanie przybliżyć dostępne polskim przedsiębiorcom formy finansowania działalności gospodarczej.

Na Kongresie dowiedzą się Państwo m.in. o dywersyfikacji pozyskania kapitału dla spółki, w jaki sposób pozyskać inwestora, jak przygotować spółkę do debiutu giełdowego, jak nawiązać solidne relacje w biznesie oraz jaka jest rola planowania podatkowego dla spółki kapitałowej i jej właścicieli.

 

Organizatorem Kongresu jest 

 

Aktualne informacje oraz plan Kongresu dostępne pod adresem: www.kongres.ipo.pl

 

Chcąc zgłosić chęć uczestnictwa w Kongresie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Zgłoszenia będą weryfikowane i potwierdzane przez organizatora.

 

Dla członków przygotowaliśmy specjalną ofertę przewidującą 30% rabat! W formularzu w polu „Dodatkowe Uwagi” należy wpisać hasło SII.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

II Kongres Zarządów Spółek: Kapitał dla firm 2011. Jak przygotować spółkę do pozyskania kapitału ?
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie