Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

AT Day - szkolenie z analizy technicznej

Po raz kolejny Stowarzyszenie Analityków Technicznych we Wrocławiu organizuje całodzienne szkolenie AT Day, termin szkolenia to 12 marca.

 

Ponieważ SATRF.ORG jest organizacją non profit koszt szkolenia to tylko 150 zł, które pokrywają koszty logistyczne tego wydarzenia.

 

Naszymi gośćmi będzie Jarek Augustynowicz, człowiek legenda w kręgach profesjonalnych inwestorów, autor Azymutu, codziennych komentarzy na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. 1000% w 3 miesiące grając kontraktami na indeks Wig20, takie rzeczy potrafią tylko Mistrzowie i Jarek jest posiadaczem takiego tytułu z roku 2009 w Parkiet Challenge.

 

Obok niego pojawi się Krzysztof Trybuch, do niedawna uczestnik naszych spotkań, ale dzięki namowom udało się go przekonać do opowiedzenia swojej przygody z inwestowaniem.

Trzeci prowadzący to Paweł Śliwa z tematem: Psychologiczne pułapki naszego umysłu które nie pozwalają nam systematycznie zarabiać pieniądzy.

 

Szczegóły znajdziecie jak zwykle na tej stronie (Uwaga! Strona wymaga logowania!) lub w tym pliku pdf.

 

Życzymy udanych transakcji i do zobaczenia we Wrocławiu.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

AT Day - szkolenie z analizy technicznej
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie