Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja WallStreet - Zakopane 2011

Rozpoczęte w czwartek (17.02) zapisy na Konferencję WallStreet cały czas trwają!

 


W ciągu pierwszych 5 minut od uruchomienia zapisów mieliśmy już cztery osoby! Mijały kolejne minuty a ilość formularzy zgłoszeniowych napływająca do naszej bazy rosła w lawinowym tempie. Takiego zainteresowania w tak krótkim czasie jeszcze nie było i tak naprawdę tego się nie spodziewaliśmy!

W ciągu 24 godzin od rozpoczęcia zapisów powinniśmy ofertę First Minute zakończyć. Ale chcąc dać szansę wszystkim członkom SII na skorzystanie z tej oferty postanowiliśmy ją przedłużyć na cały weekend. I czas pokazał, że podjęliśmy słuszną decyzję. W poniedziałkowy ranek na naszej liście było już ponad 100 zapisów! Cieszy nas tak ogromne zainteresowanie ale dla nas jest to wielkie wyzwanie i zobowiązanie. A będzie to wyjątkowa Konferencja, jubileuszowa, z wieloma 
atrakcjami!


Oferta First minute sprzedana! Ale zapisy trwają... Zapraszamy i aby do nas dołączyć, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na:

 

www.wallstreet.org.pl

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Konferencja WallStreet - Zakopane 2011
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie