Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Kurs na analityka giełdowego - XIII edycja

Celem kursu jest wszechstronne przygotowanie do analizowania koniunktury na rynkach finansowych oraz tworzenia skutecznych strategii inwestycyjnych. W trakcie kursu omawiane będą zagadnienia związane z prognozowaniem zachowania głównych segmentów rynków finansowych oraz prezentowane najważniejsze podejścia do inwestowania na rynku akcji: analiza fundamentalna oraz analiza techniczna. Duży nacisk zostanie położony na praktyczne sposoby posługiwania się analizą fundamentalną przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych oraz zasady wyceny spółek. Uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi narzędziami analizy technicznej oraz sposobami budowania systemów transakcyjnych opartych na tych narzędziach.
Poziom kursu: średniozaawansowany. Kurs polecany jest osobom posiadającym co najmniej podstawową wiedzę z zakresu funkcjonowania rynków finansowych oraz orientującym się w charakterystyce głównych instrumentów finansowych.

W programie m.in.:


  • strategie inwestowania na rynku akcji,
  • analiza fundamentalna w praktyce,
  • budowanie strategii inwestycyjnej w oparciu o istotne elementy analizy technicznej,
  • kontrakty terminowe w teorii i praktyce oraz elementy systemów transakcyjnych,
  • wskaźniki gospodarcze – budowa i wpływ na rynki finansowe,
  • opcje giełdowe - wprowadzenie do inwestowania,
  • podstawy wyceny akcji.

 

Zajęcia odbywać się będą w dniach: 18-20 marzec, 27 marca oraz 1-3 kwietnia w siedzibie GG Parkiet w warszawie, ul. Prosta 51.


Szczegółowy program i zgłoszenia

 

Kontakt: Marcin Konopacki tel. 22 46 30 266, e-mail: marcin.konopacki@parkiet.comDla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych 10% zniżki na hasło: SII.

 

 

Dla członków SII ten kurs

jest tańszy !
Przystępując teraz do SII

oszczędzasz ponad 300 zł !

 

        

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Kurs na analityka giełdowego - XIII edycja
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie