Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Akademia Inwestora SII – zaprasza uczestników na spotkanie w lutym - 26.02.2011 (sobota)


Akademia Inwestora SII – zaprasza uczestników na spotkanie w lutym - 26.02.2011 (sobota).


Początek spotkania – pierwsza prezentacja od godz. 10:00


Miejsce spotkania: Katowice ul. Opolska 22 (wejście również od ul. Sobieskiego11), sala „B” na I piętrze.


Gościem specjalnym spotkania będzie: Pan Piotr Kaźmierkiewicz - wieloletni praktyk biura analiz Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A.


Temat  prezentacji: "Budowa portfela - podejście praktyczne " –  proponujemy 5 godzin zajęć z praktykiem w kontynuacji zagadnień związanych z budową portfela inwestycyjnego. Szczegóły planu zajęć na stronie Akademii w harmonogramie spotkania.

 

Tematami kolejnych  prezentacji:

  • Analiza bieżącej sytuacji na rynkach finansowych oraz przegląd aktualnych propozycji do portfela inwestycyjnego według Instytucji Finansowych - Arkadiusz Magdyj – SII
  • Rynek Catalyst - jak inwestować i liczyć wartość obligacji, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze - kompendium praktycznej wiedzy i doświadczeń-  Bartosz Szyma – SII

 
Szczegółowa agenda spotkania na stronie projektu AI: www.akademia-inwestora.sii.org.pl

w zakładce: Harmonogram luty.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu AI na adres e-mail: regionalny-katowice@sii.org.pl. (potwierdzenie jest bardzo pomocne dla celów organizacyjno-logistycznych).


Osoby, które jeszcze nie dokonały zgłoszenia do udziału w cyklu spotkań Akademii Inwestora, nadal mogą to uczynić, deklarując udział w pozostałych spotkaniach, bądź w pojedynczym spotkaniu.


Zapraszamy do odwiedzenia foto galerii z poprzednich zjazdów, umieszczonej na stronie Akademii.

 

Serdecznie zapraszamy !


 

   

 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Akademia Inwestora SII – zaprasza uczestników na spotkanie w lutym - 26.02.2011 (sobota)
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie