Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

36 edycja konferencji IPO Day zakończona

36 edycja IPO Day odbyła się w dniu 23 lutego 2011 r.

 

W trakcie spotkania z inwestorami zaprezentowały się trzy spółki planujące w najbliższym czasie debiut na warszawskim parkiecie.

Czym jest IPO Day?

Celem tego przedsięwzięcia jest przybliżenie potencjalnym inwestorom, analitykom i dziennikarzom przyszłych debiutantów. IPO Day stanowi także unikatową możliwość spotkania się z Zarządami przyszłych spółek giełdowych, poznania ich dotychczasowego dorobku oraz planów inwestycyjnych firm. Bezpośredni kontakt z przedstawicielami spółek pozwala na lepsze poznanie branż, w których dane firmy funkcjonują.

 

Pierwszy IPO Day odbył się w 2006 roku. Do tej pory inwestorom zaprezentowało się już ponad 135 spółek. W spotkaniach uczestniczyło ponad 2000 inwestorów, a za pomocą łączy internetowych w 35. edycjach udział wzięło około 6300 zainteresowanych.

 

Prezentacje Spółek:

 

Prezentacja spółki Enel-Med S.A.

więcej ...

Prezentacja spółki Benefit Systems S.A.

więcej ...

Prezentacja spółki Genomed S.A.

więcej ...

 

 


Współpraca:

 

 

 

Partnerzy:

 

 

Patroni medialni:


 


Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

36 edycja konferencji IPO Day zakończona
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie