Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ranking Giełdowa Spółka Roku 2010

 

 

Już w piątek, 4 lutego, w „Pulsie Biznesu” przedstawimy wyniki najbardziej szerokiego badania polskich spółek giełdowych przeprowadzonego wśród specjalistów rynków kapitałowych. 50 analityków giełdowych, 68 doradców inwestycyjnych i 62 maklerów oceniło wszystkie notowane na warszawskim parkiecie spółki i wybrało Giełdową Spółkę Roku 2010.


Ankietowani oceniali kompetencje zarządu, kompleksowość oferty, relacje z inwestorami, perspektywy rozwoju i szeroko zakrojony sukces odniesiony w 2010 r. W organizacji największego i najbardziej kompleksowego w Polsce takiego badania pomógł nam instytut badawczy Pentor Research International. Wyniki badania są zaskakujące. Już dziś możemy zdradzić, że w tegorocznej edycji listy spółek najlepiej ocenianych przez analityków, doszło do prawdziwego przewrotu w czołówce.


Kto zostanie laureatem prestiżowego tytułu Giełdowa Spółka Roku 2010 dowiedzą się Państwo podczas uroczystej Gali 3 lutego w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz 4 lutego w specjalnym raporcie „Pulsu Biznesu”.


Więcej o Wydarzeniu na stronie: http://gsr.pb.pl/

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Ranking Giełdowa Spółka Roku 2010