Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Umowa określająca warunki połączenia Betacom oraz EO Networks rozwiązana

Szanowni Państwo,

 

Zarząd spółki Betacom S.A. w dniu 5 stycznia 2011 r. przekazał raport bieżący nr 1/2011, zgodnie z którym ze skutkiem natychmiastowym rozwiązano umowę określającą warunki połączenia spółek EO Networks S.A. oraz Betacom S.A. wraz z aneksem nr 1 do umowy.

 

Warto przypomnieć, że w ostatnich miesiącach Stowarzyszenie podejmowało wszelkie możliwie kroki w celu ochrony interesu akcjonariuszy mniejszościowych spółki Betacom S.A. Stowarzyszenie ujawniło m.in. bardzo zaskakujące i kontrowersyjne kulisy związane z operacją połączenia spółek. Wskazane tam zdarzenia budziły istotne kontrowersje w szczególności w zakresie przejrzystości, jak i intencji działań organów spółek, jak i licznych innych zdarzeń, które przedstawiały zupełnie nowe, nieznane dotąd rynkowi kulisy połączenia Spółek. Ponadto w ocenie Stowarzyszenia ustalony parytet nie był korzystny dla akcjonariuszy mniejszościowych Betacom S.A.

 

Zapoznaj się z kulisami połączenia spółek ujawnionymi przez SII

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

Logo SII