Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zmiana w uchwale Zarządu o Oddziałach Regionalnych

Szanowni Państwo,

 

W dniu 9 grudnia 2010 r. Zarząd Stowarzyszenia podjął uchwałę, której skutkiem jest zmiana treści § 20 Uchwały o Oddziałach Regionalnych. Zmiana dotyczy m.in. sposobu informowania pełnoprawnych członków oddziałów o zwołaniu walnego zgromadzenia członków danego oddziału.

 

Od dnia 9 grudnia 2010 r. Zarząd Stowarzyszenia będzie przekazywał taką informację przede wszystkim przez ogłoszenie na stronie internetowej Stowarzyszenia, jak i drogą elektroniczną przez wysyłkę emaili na wskazane przez członków adresy poczty elektronicznej.

 

Pełna treść uchwały:  Uchwaa_o_Oddziaach_Regionalnych_09.12.2010.pdf

 

 

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie