Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Eurecan European Venture Contest, 23.listopada 2010

Zgłoś udział w charakterze wolnego słuchacza i zobacz panele dyskusyjne oraz sesje konkursowe


Eurecan European Venture Contest, 23.listopada 2010

Siedziba Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4


23.listopada br. zapraszamy do siedziby GPW w Warszawie na półfinał Eurecan European Venture Contest. Eurecan 2010 to odbywający się w 10 europejskich miastach konkurs, którego celem jest identyfikacja i promocja najbardziej innowacyjnych młodych firm z potencjałem europejskiej ekspansji.

 

W ramach warszawskiej edycji konkursu odbywającej się 23.listopada br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie obejrzymy prezentacje ponad dwudziestu polskich i zagranicznych firm z branż:

 

  • ICT - nowe technologie
  • Clean tech - czyste technologie, ochrona środowiska
  • Biotech - biotechnologia, technologie medyczne

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, które jest Partnerem tego wydarzenia serdecznie zaprasza inwestorów indywidualnych do bezpłatnego udziału w porannych panelach dyskusyjnych i sesjach konkursowych EEVC odbywających się w dniu 23.listopada br. w godzinach od 9.00 do 15.30 w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Zgłoś swój udział jako wolny słuchacz porannych sesji konkursowych i paneli dyskusyjnych:
http://www.euromixer.net/eevc2010/index.phtml?lang=pl#top

O Eurecan European Venture Contest

Eurecan European Venture Contest to rozwijane od kilku lat w Europie przedsięwzięcie mające na celu wyłonienie perełek spośród innowacyjnych firm technologicznych (life science, ICT i cleantech) będących na wczesnym etapie rozwoju. Partnerami i współorganizatorami warszawskiej edycji konkursu są: MCI Management SA, Krajowy Fundusz Kapitałowy i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA.

 

Podczas konkursu wyłaniane, oceniane i nagradzane są światowej klasy innowacyjne przedsiębiorstwa, cechujące się odpowiednio dużym potencjałem, dzięki któremu mogą mieć w przyszłości znaczący wpływ na swoją branżę i przyczynić się do zwiększenia europejskiej konkurencyjności i wzrostu gospodarczego. Firmy mają możliwość zaprezentowania się przed panelem międzynarodowych ekspertów, tj. inwestorów kapitałowych, ekspertów finansowych i ekspertów ds. strategii.

 

W trakcie warszawskiej edycji konkursu, odbywającego się pod honorowym patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, p. Waldemara Pawlaka, a także honorowym patronatem Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, wyłoniona zostanie grupa 10 najbardziej obiecujących spółek, będą mieć możliwość wzięcia udziału w zjeździe półfinalistów w Dusseldorfie (grudzień br.), a najlepsi zostaną zaproszeni do zaprezentowania się przed Komisją Główną podczas (również grudniowego) finału EEVC w Barcelonie i rywalizacji o nagrodę 90.000 euro.

 

Udział w konkursie jest dla spółek ogromnym wsparciem w zakresie relacji inwestorskich i promocji rynkowej. W pięciu poprzednich latach uczestniczące w konkursie firmy pozyskały setki milionów finansowania. Dla inwestorów z kolei konkurs stanowi przegląd interesujących przedsięwzięć, o których być może warto dowiedzieć się czegoś więcej i być może dołączyć do grona udziałowców lub akcjonariuszy.

 

Więcej informacji o tym wydarzeniu:

Ewa Stępień, New Europe Events, tel. 48 607 805 239, es@tmtevents.pl
Barbara Kocot-Ilka, MCI Management, tel. 697 888 101, ilka@mci.eu

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Eurecan European Venture Contest, 23.listopada 2010
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie