Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KNRK Hossa ProCapital zaprasza na konferencję "Twoja Hossa"

KNRK Hossa ProCapital zaprasza na konferencję "Twoja Hossa", która odbędzie się 28 października 2010 od 10.00 w auli 1P na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Ten cykl wykładów skierowany jest zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na giełdzie, jak i dla zaawansowanych inwestorów.
Podczas konferencji prelegenci- praktycy rynku- nauczą słuchaczy świadomego inwestowania, zarządzania ryzykiem i funkcjonowania rynków finansowych.

Szczegółowy plan Konferencji:
10.00 - 11.30 Jarosław Stefański (XTB) - "Fundamentalne metody wyceny spółek na giełdzie"
11.45 - 13.15 Daniel Kostecki (XTB) - "Formacje analizy technicznej - skuteczne narzędzie inwestowania czy wróżenie z fusów"
13.30 - 15.00 Robert Raszczyk (BZ WBK) - "ETF, czyli kup sobie indeks"
15.00 - 16.30 Radosław Załoziński (KGHM S.A.) - "Zarządzanie ryzykiem rynkowym"

 

Szczegóły na stronie: www.hossaprocapital.pl

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie