Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bezpłatne szkolenie dla Członków SII!

 

PORADNIK SPEKULANTA CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ RYNEK

 

Data:             6 oraz 13 października

Miejsce:         Webinar. Szkolenie odbywa się on-line. Dane dostępowe uczestnik otrzymuje

                      drogą mailową przed szkoleniem.

Prowadzący: Sławomir Dębowski, analityk GFC Markets

 

Na rynkach z dźwignią finansową tylko kilka procent graczy jest w stanie zarabiać pieniądze w długim terminie. Największy błąd polega na otwieraniu zbyt dużych pozycji. W konsekwencji ponoszone jest zbyt wysokie ryzyko. Gdy wszystko idzie po ich myśli tacy gracze potrafią zarobić na portfelu 300-500%. Gdy karta się odwróci potrafią w równie szybkim tempie stracić większość posiadanych środków.

Na szkoleniu omówimy najczęściej popełniane błędy a następnie pokażemy jakie mogą być nasze korzyści gdy te błędy wyeliminujemy. Pokażemy jak wielką rolę odgrywa ustalenie planu przeprowadzania transakcji. Bardzo ważne jest skupianie się na takich transakcjach dla których stosunek zysk/ryzyko jest wysoki. Przedstawimy również kilka prostych i skutecznych metod gry na rynku.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie