Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zaproszenie do udziału w ofercie Private Placement spółki BGE S.A.

 


Dom Inwestycyjny Taurus Sp. z o.o.
zaprasza do wzięcia udziału w ofercie „private placement” spółki BGE S.A.

 

BGE S.A opiera swą działalność na kompleksowej obsłudze związanej z całościową organizacją procesu budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. W skład usług wchodzą: realizacja wszystkich prac, aż do uzyskania pozwolenia na budowę, pozyskiwanie zewnętrznego kapitału na realizację projektów oraz pośredniczenie w dystrybucji produkowanej energii.


Na tle branży spółkę wyróżniają  jedne z najcenniejszych aktywów:

 

  • kompetencje i „know-how
  • wiedza techniczna oraz naukowa w obszarze energii odnawialnej  i ochrony środowiska wraz ze znajomością inżynierii finansowej i specyfiki środowisk rolniczych.

 

Zespół założycieli-akcjonariuszy BGE S.A. tworzą eksperci, których życiorysy łączy ogromne doświadczenie i wiedza z zakresu gospodarki, ekonomii i ochrony środowiska.

BGE S.A. przedsiębiorąc każdy projekt budowy jednostkowej biogazowni rolniczej dokonuje szczegółowej analizy wszystkich kryteriów efektywności w oparciu o model Project finance. Rozpatrywane są najbardziej optymalne rozwiązania techniczne i technologiczne. Emitent posiada możliwość wyboru nowoczesnej i efektywnej technologii, której parametry mogą być każdorazowo dostosowywane do projektu, co pozwala maksymalizować wielkość produkcji w wytypowanej lokalizacji. Po oddaniu biogazowni do eksploatacji BGE S.A. patronuje Spółce Obiektowej przy jakościowym różnicowaniu produkcji, doradza i unowocześnia strukturę rzeczowego aparatu wytwórczego. Bogate zaplecze techniczno-badawcze i wdrożeniowe BGE S.A. mobilizuje i realnie argumentuje gospodarowanie zasobami środowiska przyrodniczego przy produkcji biogazu.
 
Działalność spółki to uporządkowany ciąg działań od analizy potrzeb rynku, warunków środowiskowych, wybór optymalnej lokalizacji, oszacowanie kosztów oraz dotarcie do skutecznych form finansowania i uzyskiwania pozwoleń.

BGE S.A. planuje pozyskać z oferty prywatnej środki, które pozwolą Spółce na dalsze zdynamizowanie jej rozwoju w ramach kompleksowo opracowanej strategii.

Parametry oferty:

  1. Ilość oferowanych akcji – do 2.500.000
  2. Minimalna kwota zapisu – nie wyznaczono parametru
  3. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania puli oferowanych akcji.
  4. Planowany debiut na NewConnect – październik 2010 r.

 

Prezentacja spółki:

 

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ofercie proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z Domem Inwestycyjnym Taurus sp. z o.o. (www.dom-taurus.pl) celem otrzymania szczegółowego dokumentu ofertowego.

Pliki do pobrania:

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Zaproszenie do udziału w ofercie Private Placement spółki BGE S.A.