Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Newsletter Grupy Kapitałowej Arteria S.A.

 Szanowni Państwo,


Grupa Kapitałowa Arteria SA przygotowuje się do publikacji wyników I półrocza 2010 r. Był to okres wytężonej pracy, wdrażania nowych projektów oraz pozyskiwania kolejnych kontraktów. Mimo trudnego rynku spółka konsekwentnie realizowała w tym czasie 3-letnią strategię rozwoju przewidzianą na lata 2010-2012.
Najnowsze wydanie „Arteria Open” poświęcone jest szerszemu omówieniu zasobów, jakimi dysponuje Grupa Kapitałowa Arteria SA w obszarze wsparcia sprzedaży. Stąd tekst na temat systemu DNA, autorskiego produktu spółki Trimtab SA, należącej do Grupy Kapitałowej Arteria SA od marca 2009 roku. Narzędzie to umożliwia szybki i bezpieczny obieg dokumentacji oraz zapewnia efektywną komunikację zarówno wewnątrz organizacji, jak i z jej klientami. System DNA znacząco zautomatyzował pracę Centrum Obiegu Dokumentów, o którym szerzej piszemy w tym wydaniu.
Istotnym wsparciem sprzedaży dla klientów Grupy Kapitałowej Arteria SA są programy lojalnościowe. Perspektywom rozwoju programów lojalnościowych oraz doświadczeniom, jakie w tym zakresie posiada agencja Polymus, poświęcona została rozmowa z Katarzyną Gordian, odpowiedzialną w agencji za obsługę programów tego typu.         
Przykładem, który obrazuje kompetencje agencji Polymus w tym zakresie, jest zaprezentowany w oddzielnym materiale program lojalnościowy, dedykowany klientom wiodących w kraju biur podróży.
Specjalnie dla bieżącego wydania Arteria Open na rozmowę zgodzili się dwaj eksperci rynku kapitałowego. Michał Witkowski, analityk z zespołu analitycznego Domu Maklerskiego BZ WBK oraz Tomasz Krawczyk ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Okazuje się, że jednym z warunków zainteresowania spółką publiczną jest przekazywanie przez nią rzetelnych informacji, prezentowanych zgodnie z najwyższymi standardami. Transparentność spółek oraz korzystanie z wielu dostępnych form komunikacji, daje szansę na uzyskanie przewag konkurencyjnych i buduje wartość firmy.


Z poważaniem,


Wojciech Bieńkowski
Prezes Zarządu, Arteria SA

 


GOŚCIE ARTERIA OPEN

 


INWESTORZY WOLĄ SPÓŁKI PRZEJRZYŚCIE KOMUNIKUJĄCE SIĘ Z RYNKIEM


Rozmowa z Michałem Witkowskim, Analitykiem Zespołu Wsparcia Analitycznego Domu Maklerskiego BZ WBK S.A, który specjalnie dla Arteria Open zgodził się na wypowiedź, w jaki sposób dobiera spółki do analiz i dlaczego tak ważne jest rzetelne komunikowanie się z rynkiem.


czytaj więcej...


JAK EFEKTYWNIE ZADBAĆ O DOBRE RELACJE Z INWESTORAMI

 

Na pytanie odpowiada Tomasz Krawczyk, IR Manager ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, który w swoim felietonie zwraca uwagę na to, jak ważne są dziś dla spółek giełdowych relacje inwestorskie oraz jak zmienia się ich forma, dzięki nowym możliwościom, jakie daje Internet.

 

czytaj więcej...

 

 

 

 


AKTUALNOŚCI ZE SPÓŁKI

 

 

DNA JAKO NARZĘDZIE EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

Od 1 stycznia 2010 r. obowiązują nowe standardy obiegu dokumentów w Grupie Kapitałowej Arteria SA.


czytaj więcej...

 

CENTRUM OBIEGU DOKUMENTÓW

 

O realizowanych zadaniach, systemie DNA, osiągnięciach i wymiernych korzyściach z dotychczasowej działalności swojego zespołu opowiada Adam Bałaban, Kierownik Centrum Obiegu Dokumentów.

 

czytaj więcej...

 

PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE W ROZKWICIE

 

Rozmowa z Katarzyną Gordian, Sales Support & Relationship Departament Director z Polymusa o doświadczeniach agencji w prowadzeniu programów, zakresie realizowanych usług i receptach na to, jak należy przygotowywać projekty, aby miały szansę na sukces.


czytaj więcej...

 

„KLUB W PODRÓŻY” DLA KLIENTÓW TUI I SCAN HOLIDAY

 

To najnowszy program lojalnościowy organizowany i obsługiwany przez agencję Polymus, który od momentu uruchomienia cieszy się ogromną popularnością wśród klientów biur podróży.


czytaj więcej...

 


TENIS

 

 

MACIEJ ROMANOWICZ ZDOBYŁ PUCHAR GUBERNATORA SANKT PETERSBURGA

 

 

O sukcesach jednego z największych talentów polskiego tenisa, informujemy regularnie. Tym razem Maciek zaskoczył nas sukcesami na turnieju w Rosji oraz medalem Mistrzostw Polski.


czytaj więcej...

 

 

 


MUZYKA

 


ROCK NA ZAMKU W SZYDŁOWCU

Okres urlopowy to czas i na lżejsze tematy w Arteria Open. Dlatego prezentujemy - uzupełniony zdjęciami - reportaż z festiwalu jaki odbył się 18 lipca br. w Szydłowcu. Jego współorganizatorami byli dwaj pracownicy spółki Arteria SA.


czytaj więcej...

 


ARTERIA NA GIEŁDZIE

 

 

Notowania, wskaźniki, statystyki


http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/arteria;sa,ARR,informacje.html

 

czytaj więcej...

 

 

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Newsletter Grupy Kapitałowej Arteria S.A.
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie