Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

InfoInwestor - narzędzie nowoczesnego inwestora

 

Portal  Infoinwestor.pl powstał z myślą o dostarczeniu inwestorom narzędzi, które w przystępny sposób pozwalają dotrzeć do informacji  i wykorzystać je podczas transakcji giełdowych. Projekt został stworzony przez osoby, które  cenne doświadczenie rynkowe zdobywali w instytucjach rynku kapitałowego, a także jako indywidualni inwestorzy giełdowi. Pasja i praca doprowadziła do wypracowania skutecznych technik tradingu. Obecnie  zdobyta wiedza  ma zastosowanie w  usługach oferowanych  przez Infoinwestor.pl.

 

Elektroniczny świat inwestycji giełdowych wymaga jak najkrótszej drogi dotarcia do informacji. Możliwość podawania przez emitentów komunikatów podczas sesji wymusiła opracowanie narzędzia do najszybszego  ich odczytywania. Tak powstała aplikacja Monitor Informacji.  Odczytuje raporty przekazywane przez system ESPI oraz PAP, nie odrywając inwestora od pracy z aplikacją giełdową . Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań amerykańskiej firmy Adobe. Twórcy Portalu zdecydowali o udostępnieniu Monitora Informacji GRATIS, gdyż uważają, że dotarcie do informacji jest podstawą rozwiniętego rynku kapitałowego.  Aplikacja jest do pobrania na stronie >>Infoinwestor.pl<<

 

 

 

 

 

Nie zawsze inwestor może spędzać czas przed komputerem. Z tą myślą powstała mobilna usługa dostarczania wyselekcjonowanych informacji na telefon komórkowy w postaci  SMS – HOT NEWS. Patrz więcej. Z bazy komunikatów ESPI i PAP wybierane są te, które mogą znacząco wpłynąć na notowania spółek podczas bieżącej i najbliższych sesji. Przeważnie są to komunikaty o podpisaniu znaczących umów (10% kapitałów własnych), informacji o zmianie stanu posiadania akcji.  Szybkie i bezpośrednie dotarcie do takiej informacji  to skuteczna droga pomnażania wartości portfela.

 

Pamiętaj! Płacisz za SMSa – nie za informację! Szczegóły tutaj.

Na telefon mogą również zostać przesłane informacje ściśle dotyczące danej spółki:  przekroczenie poziomów cenowych, które mogą być traktowane jako potwierdzenie realizacji transakcji. Pojawienie się komunikatu, raportu o danej spółce pozwoli jak najszybciej zareagować i dostosować strategię rynkową.

 

 

 

Codzienne analizy kontraktów terminowych FW20 i Spółek Prowzrostowych to świeże spojrzenie z punktu widzenia Analizy Technicznej osób nie związanych z instytucjami rynku kapitałowego. Dzięki temu obraz rynku opiera się wyłącznie na subiektywnym opracowaniu z wykorzystaniem technik tradingowych dających czytelne punkty wejścia i wyjścia z inwestycji. Statystyki potwierdzają skuteczność wykorzystywanych metod.

 

 

 

Selekcja spółek pro wzrostowych wykorzystuje algorytmy programu Metastock. Oprócz tego dodatkowo kładziemy nacisk na wychwytywanie struktur, formacji sprawnym traderskim okiem.

 

Zapraszamy na stronę Infoinwestor.pl. Informacja w zasięgu ręki.

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

22.03.2018, Newsroom

7 banków z wytycznymi KNF. Na jaką dywidendę mogą liczyć akcjonariusze?

Komisja Nadzoru Finansowego przekazała bankom wytyczne dotyczące dywidendy z zysku za 2017 rok. Takie działanie komisji ma na celu zwiększenie funduszy własnych banków.

Zobacz więcej

InfoInwestor - narzędzie nowoczesnego inwestora
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie