Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Relacja z NWZ Spółki I&B System S.A. - dodatkowe wyjaśnienie

Szanowni Państwo,

 

w relacji z Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki I&B System S.A z dnia 22 lipca 2010 r., zamieszczonej na naszej stronie internetowej, znalazła się nieścisłość, która została doprecyzowana w czasie rozmowy telefonicznej przez Prezesa Zarządu Spółki p. Marcina Niewęgłowskiego.

 

W notatce znalazła się informacja, iż "Przewodniczący Rady Nadzorczej potwierdził, że obecnie Spółka nie dysponuje środkami pieniężnymi w wysokości przewidzianej uchwałą (15,2 mln zł), a skup sfinansowany zostanie przyszłymi wpływami i zyskami Spółki".

 

Zgodnie z wyjaśnieniami Prezesa Zarządu Spółki skup akcji własnych sfinansowany zostanie środkami uzyskanymi z przeprowadzonej emisji obligacji oraz środkami uzyskiwanymi z bieżącej działalności Spółki.

 

Paweł Wielgus
Dyrektor ds. Prawnych
e-mail: pwielgus@sii.org.pl
tel: 071 332 95 66

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie