Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Newsletter Grupy Kapitałowej Arteria S.A.

 

Szanowni Państwo,

 

pierwsze półrocze bieżącego roku było dla Grupy Kapitałowej Arteria SA okresem intensywnej pracy oraz inwestycji, których efekty będą widoczne w kolejnych kwartałach. Branża outsourcingu sprzedaży w Polsce ma przed sobą bardzo dobre perspektywy wzrostu. Przyszłość rynku należeć będzie do firm outsourcingowych posiadających zasoby, które pozwalają oferować szeroki zakres usług, wsparty najwyższej klasy specjalistami oraz nowoczesną technologią. Potwierdza to systematyczny wzrost zapotrzebowanie na tego typu usługi i spływające do nas zapytania ofertowe.
Jesteśmy firmą, która od czterech lat konsekwentnie buduje Grupę Kapitałową, gotową sprostać nawet największym zleceniom i wyzwaniom rynku. Robimy to w sposób wielowymiarowy.

 

Przeprowadzamy udane i rentowne akwizycje, dbamy o systematyczny wzrost organiczny, budujemy nowe kompetencje i wzmacniamy potencjał technologiczny. Dlatego to wydanie ArteriaOpen w dużej mierze poświęcone jest prezentacji zasobów Grupy Kapitałowej Arteria SA oraz rozwiązań technologicznych stosowanych w Pionie Call Center. Informujemy też o programie inwestycyjnym, skupiającym się na badaniach i rozwoju autorskich rozwiązań klasy BPM i cyklach szkoleń, jakie będziemy prowadzić dzięki milionom złotych pozyskiwanym z Unii Europejskiej. W biuletynie znalazł się ponadto tekst podsumowujący wyniki badań jakie zostały przeprowadzone wśród pracowników Grupy Kapitałowej Arteria SA.


Z poważaniem,


Wojciech Bieńkowski

Prezes Zarządu, Arteria SA

 


ZE SPÓŁKI

 

 

Zasoby Grupy Kapitałowej Arteria SA

 

Call center, mobilni przedstawiciele handlowi, oddziały terenowe, siły sprzedaży i merchandisingu, sieć magazynów, wsparcie marketingowe i technologiczne, konsulting procesowy to potencjał operacyjny jakim dysponuje dziś Grupa Kapitałowa Arteria SA.

 

czytaj więcej...

 

Innowacyjne technologie w służbie Arterii

 

Najnowszym rozwiązaniom stosowanym w Pionie Call Center Grupy Kapitałowej Arteria SA poświęcony jest tekst Rafała Sarbaka, Dyrektora ds. Technologii w Arteria SA.

 

czytaj więcej...

 

Środki z Unii Europejskiej wspierają rozwój Grupy Kapitałowej Arteria SA

 

O skutecznym sposobie na pozyskiwanie środków unijnych na rozbudowę zasobów technologicznych, badania i rozwój oraz na szkolenia pracownicze opowiada Bolesław Gidziński, pełnomocnik Zarządu ds. Unii Europejskiej.

 

czytaj więcej...

 

Podsumowanie badania opinii pracowników Grupy Kapitałowej Arteria SA

 

W niespełna 6 miesięcy od wprowadzenia głębokiej zmiany w strukturach organizacyjnych i uruchomienia nowego modelu funkcjonowania Grupy Kapitałowej, z inicjatywy Zarządu Arteria SA przeprowadzone zostało kompleksowe badanie opinii pracowników na temat efektów dokonanych zmian. Dziś publikujemy podsumowanie wyników badania.

 

czytaj więcej...

 


AKTUALNOŚCI

 

 

Arteria na WallStreet

Już tradycyjnie Arteria SA, prowadząc działania w ramach akcji „Spółka przyjazna Inwestorom” była reprezentowana na Konferencji WallStreet w Zakopanym. Przedstawiamy krótką relację z naszego uczestnictwa w największym spotkaniu Inwestorów Indywidualnych w Europie Środkowej.

czytaj więcej...

 

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arteria SA

 

28 czerwca 2010 roku odbyło się ZWZA Arteria SA. Na zgromadzeniu reprezentowani byli Akcjonariusze posiadający łącznie 1.887.285 akcji, co stanowiło 44,16% ogólnej liczby głosów na WZA Spółki.

 

czytaj więcej...

 

Tenis i koniec roku szkolnego

 

 

Maciek Romanowicz, o którego sukcesach i dynamicznym rozwoju kariery tenisowej piszemy w każdym ArteriaOpen, rozpoczął przygotowania do najważniejszej imprezy roku- Mistrzostw Polski Juniorów. Wierzymy, że wróci z nich ze złotym medalem.

 

czytaj więcej...

 


Z PRASY

 

 

Arteria wykona usługi outsourcingowe dla PZU i Netii

 

 

 

 

czytaj więcej...

 

 

Dokumenty poskromione

 

 

 

 

 

 

czytaj więcej...

 

 


ARTERIA NA GIEŁDZIE

 

 

Notowania, wskaźniki, statystyki


http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/arteria;sa,ARR,informacje.html

 

czytaj więcej...

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Newsletter Grupy Kapitałowej Arteria S.A.