Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie zaprasza na seminarium „Rozwój spółki przez wejście na GPW - korzyści, możliwości i ograniczenia"

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie zaprasza serdecznie na seminarium
„Rozwój spółki przez wejście na GPW - korzyści, możliwości i ograniczenia”
organizowane w ramach projektu „Inwestycje kapitałowe dla innowacyjnych przedsięwzięć” finansowanego  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Poddziałanie 3.3.1 Wsparcie dla Instytucji Otoczenia Biznesu. Partnerem merytorycznym seminarium jest Dom Maklerski IDMSA.

 

Miejsce seminarium: Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49/57, Wrocław
Termin: 18.06.2010, godz. 9.00 – 16.00 (rejestracja od 8.30).

 

Celem seminarium jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat pozyskiwania kapitału poprzez wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.


Seminarium jest bezpłatne. Uczestnicy otrzymują: materiały szkoleniowe, zaświadczenie o odbyciu seminarium, poczęstunek w czasie przerwy kawowej oraz lunch.

 

Formularz zgłoszeniowy

 
Seminarium skierowane jest do:
• właścicieli firm,
• menedżerów wyższego i średniego szczebla,
• pracowników mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, odpowiedzialnych za planowanie i strategię rozwoju, którzy są zainteresowani pozyskaniem kapitału przez pierwszą publiczną ofertę akcji (IPO).

 

Program seminarium

 

Metodyka prowadzenia zajęć:
• zajęcia będą wspomagane prezentacją multimedialną obejmującą tematykę seminarium,
• seminarium prowadzone będzie w formie mini wykładów połączonych z elementami warsztatów, co gwarantuje aktywne zaangażowanie uczestników,
• atrakcyjność zajęć zapewnią liczne przykłady praktyczne,
• indywidualne i grupowe dyskusje z trenerami dające możliwość wymiany doświadczeń
oraz skonsultowania i rozwiązania konkretnych problemów z Państwa praktyki zawodowej,
• mała liczebność grupy gwarantuje miłą atmosferę podczas seminarium.

 


Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres e-mailowy:  sekretariat@sirtios.pl lub na telefon: 32 700 75 80-83.

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie zaprasza na seminarium „Rozwój spółki przez wejście na GPW - korzyści, możliwości i ograniczenia"
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie