Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapraszamy na dolnośląski Cashflow Day.

Cashflow Day: 31 maja 2010

 

 

Chcesz pracować dla pieniędzy, czy może wolisz by to pieniądze pracowały  dla Ciebie? Wystarczy trenować umysł poprzez edukację finansową. Teraz masz szansę odkryć jak lepiej zarządzać finansami, wystarczy jedna rozgrywka byś mógł porównać swoje życie do tej z gry. Będziesz zaskoczony wynikiem! Gra uczy poprawnych nawyków inwestycyjnych. Przejdź ze świata konsumpcyjnego do inwestycyjnego.


Według Roberta Kiyosaki, autora bestsellera „Bogaty Ojciec biedny ojciec”. nigdy nie zdobędziesz pieniędzy jeżeli będziesz pracował w celu ich zdobycia. Zawsze gdzieś wyjdą bokiem. Jedynym wyjściem jest nauka by to pieniądze pracowały dla Ciebie.

Czym jest Dolnośląski Cashflow Day?


Jest to pierwszy projekt na Dolnym Śląsku poświęcony grze Cashflow. Pomysł zrodził się na jednym z serwisów społecznościowych. Ponieważ od niedawna prowadzę Oficjalny Klub Cashflow podjąłem się wyzwania i postanowiłem zorganizować taki turniej – stwierdził Tomasz Wojtasiewicz organizator. Partnerem strategicznym jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, która jest otwarta na tego typu inicjatywy. Cieszę się bardzo, że do akcji przyłączył się Instytut Praktycznej Edukacji jak i Oficjalne Kluby Cashflow z Dolnego Śląska – dodaje Tomasz Wojtasiewicz.

Podczas Cashflow Day spędzisz czas z osobami, które tak jak Ty chcą rozwijać swoją inteligencję finansową.
Jeżeli jeszcze nie grałeś w Cashflow, nie martw się, Cashfow Day jest niebywałą okazją aby poznać jego zasady i tym samym rozwinąć swoją wiedzę finansową.

 

Uczestnicy Cashflow Day, którzy przejdą do finału otrzymają nagrody ufundowane przez Instytut Praktycznej Edukacji, AGO Tomasz Wojtasiewicz i Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.

 

Wstęp: 25zł*

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu ul. Fabryczna 29-31 Budynek A,   sala 116

Termin: 31.05.2010 o godz. 9:00 - 20.00.

 

Proszę podać godzinę przybycia na turniej – ułatwi to organizatorom przygotowanie odpowiedniej ilości zestawów do gry.

 

Zapisy prosimy kierować na e-maila: turniej@ago.org.pl do dnia 28 maja 2010r.!

 

*25% rabatu przysługuje partnerom Dolnośląskiego Cashflow Day

 Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie