Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Oferta publiczna Dolnośląskich Surowców Skalnych

Oferta publiczna Dolnośląskich Surowców Skalnych
Zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych: 4 –6 maja 2010 r.


                                        

Zapraszamy na wideoczat z Zarządem DSS w związku z pierwszą ofertą publiczną akcji

5 maja, godzina 12:30 PRZEJDŹ DO WIDEOCZATU

Trwa Pierwsza Oferta Publiczna Dolnośląskich Surowców Skalnych S.A. (DSS), wiodącego dostawcy kruszyw łamanych dla największych projektów infrastrukturalnych w Polsce, w tym przede wszystkim do budowy dróg ekspresowych i autostrad.

DSS oferuje inwestorom indywidualnym 0,48 mln akcji, a inwestorom instytucjonalnym 1,92 mln akcji serii C (odpowiednio 20% i 80% oferowanych).

Przy cenie emisyjnej na poziomie 17 zł, wartość oferty publicznej DSS przekroczy 40 mln zł. Szacuje się, że kapitalizacja DSS wyniesie ponad 135 mln zł.

Inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy od 4 do 6 maja 2010 r. Przydział akcji i zakończenie oferty publicznej nastąpi do 12 maja. Inwestorzy indywidualni będą mogli składać zapisy w Punktach Obsługi Klienta: Biura Maklerskiego Alior Banku, Domu Inwestycyjnego BRE Banku, KBC Securities, ING Securities oraz Millennium Domu Maklerskiego.

Listę Punktów Obsługi Klienta, w których przyjmowane będą zapisy oraz więcej informacji na temat DSS znajdą Państwo na stronie internetowej www.dss.pl

Cele emisyjne
Środki z oferty po uwzględnieniu kosztów emisji Spółka zamierza przeznaczyć na:

Cel emisyjny Wartość (w mln zł)
Zwiększenie kapitału obrotowego 4-19
Inwestycje 2-44
Refinansowanie części kredytu inwestycyjnego
lub spłata innych zobowiązań wobec Kredyt Banku
0-30

więcej o DSS
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi podstawy do nabycia papierów wartościowych spółki Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. ("Spółka") w ramach oferty publicznej lub rekomendacji mogącej być podstawą do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce i ofercie publicznej akcji Spółki jest opublikowany prospekt emisyjny zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego, który dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej Spółki: www.dss.pl oraz Oferującego (IPOPEMA Securities S.A.): www.ipopemasecurities.pl., zaś w wersji papierowej - w siedzibie Spółki w Warszawie, Rondo ONZ 1/33 p. oraz w siedzibie Oferującego w Warszawie, ul. Waliców 11.

Niniejszy materiał nie jest przeznaczony do rozpowszechniania, bezpośrednio albo pośrednio, na terytorium albo do Stanów Zjednoczonych Ameryki albo w innych państwach, w których publiczne rozpowszechnianie informacji zawartych w niniejszym materiale może podlegać ograniczeniom lub być zakazane przez prawo.

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Oferta publiczna Dolnośląskich Surowców Skalnych
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie