Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Finance Week

 

To już IV edycja Projektu Finance Week!

W dniach 10-14 maja 2010 roku odbędzie się IV edycja Projektu Finance Week na Wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej.

Projekt Finance Week to cenione przez studentów oraz firmy cykliczne wydarzenie, realizowane przez studentów dla studentów. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe „Progress” działające przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Tydzień bezpłatnych szkoleń

Projekt trwać będzie od 10 do 14 maja 2010 roku. Przez cały ten tydzień wszyscy zainteresowani studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów, przedstawicieli renomowanych firm i instytucji otoczenia biznesu. Udział w tego typu szkoleniach to możliwość zdobycia doświadczenia bezpośrednio od ekspertów oraz pomoc studentom i absolwentom w podnoszeniu swoich kwalifikacji i umiejętności ułatwiających podjęcie aktywności zawodowej.

Więcej szkoleń, więcej wydziałów

W tym roku szkolenia odbywać się będą aż na trzech wydziałach: Ekonomiczno-Socjologicznym i Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, a także Organizacji i Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Do udziału w projekcie zaproszeni są wszyscy studenci z dwóch największych uczelni łódzkich. Wachlarz szkoleń proponowanych podczas IV edycji Finance Week’u jest bardzo szeroki. Uczestnicy będą mieli okazję zwiększyć swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości i biznesu oraz rozwinąć kompetencje miękkie. Dodatkowo organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w licznych konkursach i case’ach.

Nie tylko praktyka, ale również dobra zabawa

Oprócz typowo naukowych wydarzeń SKN Progress przewidział również 2 duże konkursy: „1 z 10”na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym przy współpracy z PriceWaterhouseCoopers oraz „Balonowy Deszcz Nagród z Ernst&Young” na Wydziale Zarządzania. Podsumowaniem projektu będzie już tradycyjnie „Majówka Finance Week”, na której wspólnie będą bawić się studenci i wykładowcy. Impreza odbędzie się 13 maja w klubie Vanilla przy Piotrkowskiej 80. Jest to niepowtarzalna okazja do zintegrowania się z prowadzącymi zajęcia oraz szansa na ostatnie chwile wytchnienia przed zbliżającą się sesją.

 

Więcej informacji na stronie: www.fw.progress.org.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Finance Week
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie