Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Szkolenie Dynamic Trader Roberta Minera - mistrza świata w tradingu

NewBrain zaprasza na szkolenie „Dynamic Trader – Ty też możesz być królem rynku” z udziałem mistrza świata w tradingu Roberta Minera

 

Robert Miner występuje na konferencjach dla trader’ów i prowadzi praktyczne, intensywne warsztaty dotyczące trading od ponad 20 lat. Uczestnicy warsztatów nauczą się krok po kroku strategii zagrań, od wejścia w pozycję, do jej zamknięcia, na wszystkich rynkach i we wszystkich skalach czasowych. Miner przoduje w prezentowaniu jasnego, zrozumiałego i praktycznego podejścia do trading. Te warsztaty są praktyczną nauką skutecznej gry, opartą na „Strategiach wysokiego prawdopodobieństwa zagrań”, bazujących na ponad 20-letnim praktycznym doświadczeniu.

 

Zajrzyj po więcej szczegółów tutaj: http://www.newbrain.pl/DT_SII.pdf

 

Termin: 17-18 kwietnia 2010
Miejsce: Warszawa , Al. Jerozolimskie 44 w sali nr 1, piętro 3.

Cena regularna: 1290 pln (członkowie SII 20% rabat)

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII