Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapraszamy na szkolenie "Day- Trading, czyli jak oskalpować rynek"

 

Na szkoleniu dowiesz się jak rozpoznawać możliwości osiągnięcia zysku w krótkim horyzoncie czasowym oraz jak zajmować pozycje na rynku walutowym i na kontraktach CFD, aby wykorzystać te możliwości. Na podstawie tzw. case studies przekonasz się, że aktywne spekulowanie w ciągu dnia może być skuteczne, dowiesz się również jak bronić swój kapitał przed skutkami nietrafionych decyzji inwestycyjnych.

Szkolenie przeprowadzi, specjalista w zakresie analizy technicznej, Sławomir Dębowski, który między innymi przewidział załamanie rynków finansowych w latach 2000-2002 oraz 2007-2009

 

Day - Trading, czyli jak oskalpowac rynek

 

Data:             24 marzec 2010, godzina 18:00 

Miejsce:         Webinar. Szkolenie odbywa się on-line. Dane dostępowe uczestnik            

                         otrzymuje drogą mailową przed szkoleniem.

Prowadzący:   Sławomir Dębowski - Analityk Globtrex.com

 

 


 

Zapisz się na szkolenie, otwórz rachunek demonstracyjny na portalu Globtrex.com  i skorzystaj z ostatniej szansy otwarcia rachunku "Mini Trader" w Saxo Banku. Począwszy od 1 kwietnia Saxo Bank będzie oferował wyłącznie pełną wersję rachunku inwestycyjnego, wymagającą depozytu w kwocie 10 000 USD.

 

 


 

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Zapraszamy na szkolenie "Day- Trading, czyli jak oskalpować rynek"