Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Swarzędz Meble SA - podział majątku

Szanowni Państwo,

 

w związku ze zbliżającym się upływem roku od publikacji drugiego ogłoszenia o otwarciu likwidacji Spółki Swarzędz Meble SA, zwróciliśmy się do likwidatora Spółki z wnioskiem o przekazanie do publicznej wiadomości szczegółów dotyczących dalszego trybu postępowania w sprawie podziału pomiędzy akcjonariuszy majątku Spółki pozostałego po zaspokojeniu lub zabezpieczeniu wierzycieli.

 

Przypominamy, że SII również jest akcjonariuszem Swarzędza, przez co aktywnie uczestniczyć będziemy w procesie podziału majątku. Podział ten możliwy jest najszybciej po upływie roku od publikacji drugiego ogłoszenia, o którym mowa powyżej.

 

Paweł Wielgus
Specjalista ds. Interwencji i Analiz
e-mail: pwielgus@sii.org.pl
tel: 071 332 95 66

 

 

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII