Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Prosper SA - wydanie i sprzedaż akcji

Szanowni Państwo,

 

jako akcjonariusz Spółki Prosper S.A. wystąpiliśmy do Zarządu Spółki z wnioskiem o wydanie dokumentu jednej akcji, która zapisana była na rachunku należącym do SII w dniu zniesienia dematerializacji. Tym samym będziemy aktywnie uczestniczyć w procesie wydawania dokumentów akcji przez Prosper S.A., który z dniem 24 lutego 2010 r. przestał być spółką publiczną.

 

Po ustosunkowaniu się Zarządu Spółki do treści naszego wniosku będziemy mogli przekazać Państwu szczegóły dotyczące dalszej procedury postępowania. Przypominamy, że otrzymanie akcji w formie dokumentu jest niezbędne w celu dalszego wykonywania przynależnych akcjonariuszom praw udziałowych oraz dalszej ewentualnej odsprzedaży akcji. O wydanie akcji w formie dokumentu należy wystąpić do Zarządu Prospera. Bez wystosowania takiego żądania Zarząd Spółki nie ma obowiązku wydania dokumentów akcji.

 

Zwracamy również uwagę, że na stronie internetowej Prospera zamieszczona została informacja o możliwości zbycia akcji na rzecz Torfarmu. Zachęcamy Państwa do kontaktu z SII przed podjęciem decyzji o sprzedaży.

 

Paweł Wielgus
Specjalista ds. Interwencji i Analiz
e-mail: pwielgus@sii.org.pl
tel: 071 332 95 66

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII