Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Gra w Bankowej - Ustrzel byka

Startuje Gra w Bankowej - Ustrzel byka


Rozpoczęła się rejestracja do konkursu giełdowego organizowanego przez KN Profit (WSB) we współpracy z Trójmiejskim SII. 

 

Gra polegać będzie na inwestowaniu wirtualnych środków w akcje z listy ponad 200 spółek wraz możliwością zawierania "krótkiej sprzedaży" na papierach z WIG20 (będących w indeksie po marcowej rewizji). Przewidziane są dwie kategorie. Przeznaczona dla studentów WSB, a druga dla członków SII. 

 

Zapisy do konkursu potrwają trzy tygodnie (8-29 marca). Natomiast od 14 marca będzie można składać zlecenia. Pierwszą sesją będzie 15 marca, a ostatnią 23 kwietnia. Rejestracja, inwestowanie i więcej informacji znajduje się na stronie GRY przygotowanej przez partnera gry portal Invest24. Po ostatecznym rozstrzygnięciu dysponenci najzasobniejszych wirtualnych portfeli będą nagrodzeni. m.in. zwyciężcom KBC Securities zaoferuje rachunek z atrakcyjnymi prowizjami. 

 

Ponadto od 8-10 marca odbędzie się seria szkoleń mająca za cel przygotowanie zainteresowanych do Gry w Bankowej - Ustrzel Byka.

Tematy, prowadzący i terminarz spotkań szkoleniowych również znajduje się na stronie GRY (plakat). Zachęcamy do uczestnictwa!

 

Artykuł poświęcony konkursowi opublikował portal Trójmiasto.pl.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Logo SII
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie