Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

SII podjęło współpracę z Domem Maklerskim BZ WBK

 

DM BZ WBK

 

 

Dom Maklerski BZ WBK S.A. (DM BZ WBK) jest jednym z wiodących brokerów na polskim rynku. Jego wysoką pozycję rynkową (2 miejsce pod względem obrotów na rynku akcji i 3 miejsce pod względem obrotów na rynku kontraktów, źródło – dane GPW, 2009 r.) potwierdza stale rosnąca liczba Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem, jako brokera z wieloletnim stażem na polskim rynku kapitałowym.

DM BZ WBK stara się nieustannie dostosowywać ofertę do oczekiwań Klientów i uwarunkowań rynkowych. Klienci DM BZ WBK mogą inwestować nie tylko w takie instrumenty, jak akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje notowane na giełdzie warszawskiej, ale także w różnorodne instrumenty finansowe notowane na giełdach zagranicznych. Mają oni również do wyboru blisko 200 funduszy i subfunduszy jedenastu TFI, a także produkty strukturyzowane. Klienci mogą więc wybrać optymalną dla siebie formę inwestycji. W DM BZ WBK można inwestować w dowolnym miejscu i czasie – przez Internet (serwis Inwestor online i Inwestor mobile) i telefon oraz w placówkach na terenie całego kraju.

DM BZ WBK, będący liderem usług elektronicznych, obchodził w ubiegłym roku 10-lecie swojego internetowego serwisu transakcyjnego – Inwestor online. Od lutego 2010 roku, Klienci DM BZ WBK mogą korzystać z wielu nowych funkcji serwisu. Centrum Informacji w Inwestorze online to wszechstronne narzędzie pozwalające w dowolnym momencie dotrzeć do m. in. opracowań analitycznych, informacji i raportów ze spółek, statystyk sesji czy informacji PAP

DM BZ WBK, dla którego to Inwestorzy są najważniejsi, główny nacisk kładzie właśnie na zapewnienie wsparcia analitycznego swoim Klientom. Specjaliści DM BZ WBK przygotowują ponad 200 opracowań analitycznych miesięcznie, a częstotliwość ich publikacji jest zróżnicowana i uzależniona od charakteru opracowania – nawet do kilku publikacji w ciągu sesji. Oprócz bieżących analiz w DM BZ WBK dostępnych jest również wiele różnorodnych materiałów ukazujących rynek w dłuższej perspektywie. A jeśli Inwestor potrzebuje szczegółowych informacji na temat sytuacji na rynku, czy określonych instrumentów finansowych, może porozmawiać z analitykiem DM BZ WBK osobiście podczas regularnych czatów.

Bardzo ważnym aspektem wsparcia analitycznego w DM BZ WBK jest również, dostępny w Inwestorze online, program Amibroker, zasilany na żywo danymi z giełdy, służący do samodzielnej analizy technicznej. Szeroki wybór narzędzi pozwala posługiwać się w nim licznymi technikami od prostych średnich kroczących, wyznaczania linii trendu, aż po bardziej skomplikowane techniki Fibonacciego.

DM BZ WBK cieszy się dobrą opinią wśród inwestorów instytucjonalnych. Oferta DM BZ WBK dla tej grupy Klientów jest jedną z lepszych na rynku, o czym świadczy zajmowane co roku wysokie miejsce w rankingu domów maklerskich magazynu „Forbes”. W roku 2009 („Forbes” 10/09) była to druga pozycja, a instytucje we współpracy z DM BZ WBK najbardziej ceniły sobie jakość oferty.

Dom Maklerski BZ WBK S.A. (www.dmbzwbk.pl) podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.
Publikacja handlowa.

DZIĘKUJEMY NASZYM KLIENTOM ZA ZAUFANIE I UZNANIE!

Specjalna oferta DM BZ WBK S.A. dla członków SII:

•    bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego
•    prowizja na akcje przez Internet - 0,3% (min. 6 zł),
•    prowizja na indeksowe kontrakty terminowe przez Internet - 7 zł

 

A dodatkowo:


•    bezpłatnie 1 oferta notowań w czasie rzeczywistym
•    bezpłatne przelewy w ramach grupy BZ WBK S.A.


Aby skorzystać ze specjalnej oferty należy mieć skończony 18 rok życia oraz okazać ważną legitymację Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Oferta ważna do 31 stycznia 2011 r.

Szczegółowe informacje na temat stawek opłat i prowizji zawarte są w Taryfie opłat i prowizji dostępnej na: www.dmbzbwk.pl. Informacje na temat usług oraz produktów DM BZ WBK dostępne są w serwisie www.dmbzwbk.pl

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

19.03.2018, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników rocznych Grupy PZU za 2017 rok

Zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Grupą Kapitałową PZU, który odbędzie się 22 marca (czwartek) o godz. 12:00. Na pytania inwestorów odpowie Tomasz Kulik, Członek Zarządu PZU SA i PZU Życie SA.

Zobacz więcej

SII podjęło współpracę z Domem Maklerskim BZ WBK
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie