Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

„Dyskusyjny Klub Inwestora”

Informacja

dla członków Oddziału Warszawskiego

Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Mam zaszczyt poinformować, że wiosną bieżącego roku rozpoczyna działalność „Dyskusyjny Klub Inwestora”. Jest to inicjatywa, która ma na celu wymianę doświadczeń, a także wykorzystanie wiedzy i innych talentów pomiędzy inwestorami naszego oddziału.

 

Nie musisz być aktywnym inwestorem, ani wybitnym znawcą rynku kapitałowego, aby uczestniczyć w spotkaniach „Dyskusyjnego Klubu Inwestora”. Wystarczy, że chcesz spotykać się z innymi inwestorami i rozmawiać o tym jak poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie, aby uzyskiwać sukcesy inwestycyjne.

 

Spotkania będą odbywały się na terenie jednej ze szkół nieopodal centrum Warszawy w godzinach popołudniowych raz – dwa razy w miesiącu, a pierwsze spotkanie będzie miało charakter organizacyjny – szczegóły wkrótce. Z uwagi na założenia, jakie przyjąłem projektując tę inicjatywę, spotkania będą miały charakter zamknięty, co oznacza, że uczestnikami będą mogły być tylko te osoby, które wcześniej zgłoszą akces uczestniczenia w konkretnym spotkaniu. Chodzi o to, aby stworzyć warunki dla powstania grupy osób z przekonania i z potrzeby zainteresowanych powstaniem i trwaniem „Dyskusyjnego Klubu Inwestora”.


Serdecznie zapraszam wszystkich członków naszego oddziału a zainteresowanych udziałem w pierwszym spotkaniu proszę o kontakt na adres:

jmarszalek@poczta.sii.org.pl lub jurek_107@wp.pl.

 

 

 

Z wyrazami szacunku

Jerzy Marszałek – wiceprzewodniczący OW SII

 

 

 

 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII