Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wycena biznesu w praktyce

Wycena biznesu w praktyceWycena biznesu w praktyce

red.Marek Panfil

Wydawnictwo Poltext

Warszawa 2009

 

Sprawdź ranking książek giełdowych!!

 

 

Dojrzałość polskiej gospodarki rynkowej powoduje, że rozszerza się zakres przyczyn wycen przedsiębiorstwa, a dotychczasowe jej metody wymagają modyfikacji.

„Wycena …”  to pozycja poruszająca zagadnienie wyceny spółek kapitałowych oraz aktywów niematerialnych nie tylko od strony teoretycznej, ale przede wszystkim od strony praktycznej.

Poszczególne rozdziały mają różnych autorów, specjalistów w danej dziedzinie, którzy poprzez analizę konkretnych przykładów opisują kolejne techniki wyceny w różnych aspektach działalności przedsiębiorstwa. Książka ta została napisana w formie podręcznika i zawiera obszerny materiał, jednak mimo tego jest pozycją ciekawą, ponieważ osadzona jest w polskich realiach, co zdecydowanie ułatwia zrozumienie poruszanych zagadnień i problemów. Praktyczny i konkretny charakter „Wyceny…” powoduje, że na pewno zainteresuje wszystkich zajmujących się wyceną, począwszy od studentów kierunków finansowych poprzez analityków, biegłych rewidentów do inwestorów indywidualnych. (Natalia Chudzińska, SII)

 

 

Członkowie SII przy zakupie tej książki otrzymują 10 % zniżki!!!

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Wycena biznesu w praktyce