Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wycena biznesu w praktyce

Wycena biznesu w praktyceWycena biznesu w praktyce

red.Marek Panfil

Wydawnictwo Poltext

Warszawa 2009

 

Sprawdź ranking książek giełdowych!!

 

 

Dojrzałość polskiej gospodarki rynkowej powoduje, że rozszerza się zakres przyczyn wycen przedsiębiorstwa, a dotychczasowe jej metody wymagają modyfikacji.

„Wycena …”  to pozycja poruszająca zagadnienie wyceny spółek kapitałowych oraz aktywów niematerialnych nie tylko od strony teoretycznej, ale przede wszystkim od strony praktycznej.

Poszczególne rozdziały mają różnych autorów, specjalistów w danej dziedzinie, którzy poprzez analizę konkretnych przykładów opisują kolejne techniki wyceny w różnych aspektach działalności przedsiębiorstwa. Książka ta została napisana w formie podręcznika i zawiera obszerny materiał, jednak mimo tego jest pozycją ciekawą, ponieważ osadzona jest w polskich realiach, co zdecydowanie ułatwia zrozumienie poruszanych zagadnień i problemów. Praktyczny i konkretny charakter „Wyceny…” powoduje, że na pewno zainteresuje wszystkich zajmujących się wyceną, począwszy od studentów kierunków finansowych poprzez analityków, biegłych rewidentów do inwestorów indywidualnych. (Natalia Chudzińska, SII)

 

 

Członkowie SII przy zakupie tej książki otrzymują 10 % zniżki!!!

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

Wycena biznesu w praktyce