Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KNRK "HOSSA ProCapital"

 

KNRK "HOSSA ProCapital" to jedno z najbardziej znanych Kół Naukowych działających przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dzięki swojej aktywności stało się rozpoznawalną marką, a byli członkowie Koła robią kariery w najważniejszych instytucjach finansowych w Polsce i na świecie.

 

Tym, co wyróżnia KNRK Hossa ProCapital spośród wszystkich kół naukowych jest permanentna działalność nawet w czasie bessy na rynku. Dla członków Koła rynki kapitałowe to pasja i wiedza, którą chcą rozwijać oraz propagować wśród studentów. Spotkania Koła mają charakter otwarty, dlatego cotygodniowo gości na nich wielu wolnych słuchaczy. Hossa ProCapital działa już od 11 lat , rokrocznie organizując wiele projektów, takich jak:  „Wrocławskie Dni Inwestycji", „Akademia Analizy Technicznej", „Akademia Wyceny Przedsiębiorstwa”, „Rynki Finansowe Jutra”.

 

Zasadniczym celem Koła jest stworzenie jego członkom dogodnych warunków do samodzielnego rozwoju, wymiany opinii oraz realizacji projektów: prac naukowych i seminariów tematycznych, jak również propagowanie wiedzy z zakresu rynków kapitałowych wśród studentów. W ramach jego działalności organizowane są:

 

  • konferencje i seminaria naukowe,
  • spotkania z praktykami rynków finansowych,
  • różnorodne projekty mające na celu szerzenie wiedzy o rynkach kapitałowych,
  • warsztaty tematyczne,
  • cotygodniowe spotkania dydaktyczne.

 

Podejmowane są także starania, aby umożliwiać członkom Koła udział w konferencjach naukowych w całej Polsce.

 

Więcej informacji na stronie: www.hossaprocapital.pl

 

Osoba kontaktowa:


Maciej Raróg
Członek Zarządu ds. Projektów
maciej.rarog@gmail.com

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

18.10.2017, Newsroom

Energa zwiększyła w III kw. zysk EBITDA o 13,9% rdr

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki uzyskane w III kw. 2017 roku. Zysk EBITDA wyniósł 500 mln zł wobec 439 mln zł przed rokiem, co oznacza wzrost o 13,9%.

Zobacz więcej

KNRK "HOSSA ProCapital"