Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

KNRK "HOSSA ProCapital"

 

KNRK "HOSSA ProCapital" to jedno z najbardziej znanych Kół Naukowych działających przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dzięki swojej aktywności stało się rozpoznawalną marką, a byli członkowie Koła robią kariery w najważniejszych instytucjach finansowych w Polsce i na świecie.

 

Tym, co wyróżnia KNRK Hossa ProCapital spośród wszystkich kół naukowych jest permanentna działalność nawet w czasie bessy na rynku. Dla członków Koła rynki kapitałowe to pasja i wiedza, którą chcą rozwijać oraz propagować wśród studentów. Spotkania Koła mają charakter otwarty, dlatego cotygodniowo gości na nich wielu wolnych słuchaczy. Hossa ProCapital działa już od 11 lat , rokrocznie organizując wiele projektów, takich jak:  „Wrocławskie Dni Inwestycji", „Akademia Analizy Technicznej", „Akademia Wyceny Przedsiębiorstwa”, „Rynki Finansowe Jutra”.

 

Zasadniczym celem Koła jest stworzenie jego członkom dogodnych warunków do samodzielnego rozwoju, wymiany opinii oraz realizacji projektów: prac naukowych i seminariów tematycznych, jak również propagowanie wiedzy z zakresu rynków kapitałowych wśród studentów. W ramach jego działalności organizowane są:

 

  • konferencje i seminaria naukowe,
  • spotkania z praktykami rynków finansowych,
  • różnorodne projekty mające na celu szerzenie wiedzy o rynkach kapitałowych,
  • warsztaty tematyczne,
  • cotygodniowe spotkania dydaktyczne.

 

Podejmowane są także starania, aby umożliwiać członkom Koła udział w konferencjach naukowych w całej Polsce.

 

Więcej informacji na stronie: www.hossaprocapital.pl

 

Osoba kontaktowa:


Maciej Raróg
Członek Zarządu ds. Projektów
maciej.rarog@gmail.com

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

12.12.2017, Ze spółek

Poznaj Mintos i skorzystaj ze specjalnej oferty powitalnej dla członków SII

12.12.2017, Ze spółek

Poznaj Mintos i skorzystaj ze specjalnej oferty powitalnej dla członków SII

Słyszeliście już o Mintos? Jest to internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Mintos to platforma online, która oferuje inwestorom indywidualnym łatwe i przejrzyste formy inwestowania w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe. Zwrot z inwestycji może wynieść nawet około 12% netto w skali roku.

Zobacz więcej

KNRK "HOSSA ProCapital"