Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Koło Naukowe Rynków Kapitałowych

 

 

Koło Naukowe Rynków Kapitałowych powstało w roku 2002, przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Organizacja ta skupia osoby zainteresowane zagadnieniami teoretycznymi i przede wszystkim praktycznymi, związanymi z inwestowaniem na rynkach kapitałowych.

 

Zajmuje się szerzeniem wiedzy o rynku kapitałowym oraz promowaniem czynnego inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. W kręgu jej zainteresowań znajduje się zarówno analiza techniczna jak i analiza fundamentalna. Członkowie Koła spotykają się z ludźmi, którzy mają doświadczenie związane z giełdą, a także biorą udział w konferencjach naukowych w całej Polsce.

 

Zapraszamy do zwiedzania strony Koła i kontaktu z jego przedstawicielami, a także do polubienia profilu na portalu Facebook.

 

Więcej informacji na stronie: www.konark.wsb.wroclaw.pl.

 

 

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Koło Naukowe Rynków Kapitałowych