Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapraszamy na studia podyplomowe na kierunku: relacje inwestorskie.

Nowe studia: relacje inwestorskie

 

Kończy się rekrutacja na podyplomowe studia relacji inwestorskich i komunikacji finansowej w Szkole Głównej Handlowej.

 

Nauka zacznie się 16 października. Program opracowała Katedra Teorii Systemu Rynkowego działającą w ramach Kolegium Zarządzania i Finansów SGH przy współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Instytucjonalnych i firmą Martis CONSULTING.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie dyplomu ukończenia szkoły wyższej (studia magisterskie, licencjackie lub inżynierskie). Zajęcia trwają dwa semestry i odbędą się w 11 dwudniowych sesjach (piątek i sobota po 8 godzin) – w sumie 176 godzin dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia, konsultacje). Wykładowcy to pracownicy naukowi SGH, eksperci i twórcy polskiego rynku kapitałowego, praktycy zajmujący się relacjami inwestorskimi.

Studia są przeznaczone głównie dla członków zarządów, kadry kierowniczej i specjalistycznej spółek giełdowych oraz osób, które chcą poznać lub poszerzyć wiedzę o kształtowaniu nowoczesnego modelu relacji inwestorskich.

 

Szczegóły: www.RelacjeInwestorskie.edu.pl.

 

 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Logo SII