Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Konferencja Profesjonalny Inwestor 2009

Praktyczna wiedza o rynku kapitałowym, nadmorski klimat i mnóstwo dobrej zabawy, a to wszystko w jednym miejscu

 

Konferencja Profesjonalny Inwestor 2009

 

Władysławowo, 27 - 29 listopada 2009, hotel Velaves

Profesjonalny Inwestor 2009

Jörg Vollmer - Fotolia.com

 

Konferencja Profesjonalny Inwestor to wydarzenie edukacyjne o charakterze warsztatowym organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) – największą organizację inwestorską w Europie środkowej. Po sukcesie dwóch ubiegłych edycji na stałe wpisała się w kalendarz imprez giełdowych w Polsce. W tym roku odbędzie się we Władysławowie, w Hotelu Velaves SPA & RESORT.

 

Poza praktyczną wiedzą o rynku kapitałowym, SII zapewni uczestnikom konferencji mnóstwo ciekawych atrakcji. W programie rozrywkowym m.in. I Mistrzostwa Polski Inwestorów w Karaoke, V Turniej o Puchar Prezesa SII w piłce nożnej, zabawa przy muzyce podczas wieczoru w klimacie lat 20 -30-tych oraz mnóstwo innych atrakcji, które niech pozostaną niespodzianką.

 

Więcej informacji, program konferencji, cennik oraz szczegóły dotyczące zapisów :

 

www.profesjonalnyinwestor.org.pl

 

Zapisz się już dziś  - WYPEŁNIJ FORMULARZ!

 

ZAPRASZAMY!

 

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Konferencja Profesjonalny Inwestor 2009
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie